Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Dodał: admin Data: 2026-04-11 21:18:25 (czytane: 4393)
Zawody były bardzo mocno obsadzone, a liczba zawodników w kategoriach ogromna. Ale do rzeczy - złoto, srebro i brąz, to dorobek buskich karateków. Nie wszystkim udało się stanąć na podium, ale serce włożone w każdy cios, determinacja i wola walki naszych zawodników zasługują na uznanie.
Medale zdobyli:
Złoto - Szymek Maj - perfekcyjny występ, chyba najlepszy w Szymka karierze. Wielkie brawa!
Srebro
- Wojtek Kuźma - w swoim stylu na wielkim luzie i z uśmiechem - bardzo
dobre walki. W finale przegrał właśnie ze swoim przyjacielem Szymkiem
Brąz - Błażej Karasek - wyśmienita forma, choć kategoria najliczniejsza w całym turnieju. Błażej pokazał charakter, szacunek!
Reklama
W zawodach udział brali również: Tomek Socha, Milena Zimoląg, Paulina Bania, Ola Kantor.
GRATULACJE dla zawodników i trenerów!
PODZIĘKOWANIA dla rodziców!
/źródło: Facebook Buska Szkoła Karate Kyokushin/
Reklama
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.170















