Auto - Gaz Krzyszfof Kuza - instalacje gazowe

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Działkowicza 1

tel: 604 56 46 53

Zadzwoń

Kategorie: Audio i alarmy / Diagnostyka i warsztaty / Instalacje gazowe /

Dane teleadresowe:

Auto - Gaz Krzyszfof Kuza - instalacje gazowe

Busko-Zdrój, Działkowicza 1


tel: 604 56 46 53

Zadzwoń

Montaż i serwis instalacji zasilania samochodów gazem LPG. Szeroki wybór producentów i rodzajów instalacji, w tym także WTRYSK GAZU.

Po montażu bezpłatna analiza spalin w tym również na benzynie! Zakład posiada wpisy do wykazu homologowanych przez Instytut Transportu Samochodowego(ITS) zakładów posiadających uprawnienia do montażu instalacji zasilania samochodów gazem LPG.

Dodatkową działalnością jest montaż i serwis autoalarmów, centralnych zamków, sprzętu audio oraz CB radio w tym strojenie anten CB.

Zakład świadczy swoje usługi od 1999 roku. Posiada wpisy (kilka) do centralnej listy homologowanych zakładów posiadających uprawnienia do montażu instalacji zasilania samochodów gazem LPG (szukaj na www.its.home.pl).

W ofercie znajdują się instalacje renomowanych firm wiodących w branży LPG.

Montaż i serwis:

  • instalacji zasilania samochodów gazem LPG, instalacje gaźnikowe, instalacje do samochodów z wtryskiem pojedynczym jak i wielowtryskiem, elektroniczne sterowanie dawką gazu (w ofercie sterowniki proste jak również programowane z PC), Istnieje możliwość wstępnej oceny poprawności pracy sondy lambda (niezbędna do pracy elektronicznego sterownika dawki gazu - komputerka). Po montażu bezpłatna analiza spalin w tym również na benzynie!
  • instalacji wtrysku gazu
  • autoalarmów,
  • centralnych zamków,
  • CB radio.

Zapraszamy.Odslon: 47368

Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-24