AKS 1947 Busko-Zdrój żegna się z Pucharem Polski po porażce z Czarnymi Połaniec (foto)

Dodał: Marta Data: 2026-04-09 11:36:04 (czytane: 4625)

AKS 1947 Busko-Zdrój zakończył udział w rozgrywkach Chemar Rurociągi Pucharu Polski na etapie 1/8 finału. W meczu rozegranym 8 kwietnia na stadionie w Busku-Zdroju gospodarze przegrali z trzecioligowym zespołem MKS Czarni Połaniec 1:4. Byłeś na meczu? Sprawdź zdjęcia i znajdź siebie na trybunach!

Zobacz

Spotkanie od początku układało się pod dyktando gości, którzy już w 16. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Michała Smolenia. Kolejny cios zadali w 28. minucie za sprawą Sebastiana Dzikowskiego, ustalając wynik pierwszej połowy na 2:0.

Po przerwie zespół z Połańca nie zwolnił tempa. W 63. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Dzikowski, a cztery minuty później wynik podwyższył Grzegorz Płatek. AKS odpowiedział dopiero w końcówce spotkania – w 86. minucie honorowego gola zdobył Maciej Pokora, ustalając rezultat meczu na 1:4.

Zobacz

Porażka oznacza dla drużyny z Buska-Zdroju zakończenie pucharowej przygody. Rywale, reprezentujący wyższą klasę rozgrywkową, potwierdzili swoją przewagę i zasłużenie awansowali do kolejnej rundy.

Skład AKS 1947 Busko-Zdrój: Kundera (br), Kowalczyk, Grad, Rogoziński K., Rogoziński F. (kapitan), Pokora Maciej, Szlązak, Czajkowski, Ślefarski, Morąg, Łukawski.

Rezerwowi: Piątkowski (br), Pikul, Ból, Wierzchanowski, Mazur, Gwoźdź, Piątek, Pokora M.
Sztab szkoleniowy: Trenerzy: Kołodziejczyk, Starościak  Asystent: Maciej Boduszek

Zapraszamy na fotorelację w galerii pod artykułem. 


Galeria

Zdjęć w galerii: 97

REKLAMA

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.170

Stopnicki (2026-04-10 09:39:24)

Zoboczta przyjechały młode chlopoki z Połańca, mniejszy mieściny miały flagę prowadzili doping. A Buszcza co? Zbiranina zdychlokow na trybunach! Kopacze tyż lyche. Tak jest ze wszystkich Buszcza była Buszcza jest i zawsze będzie w czarnej dupie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


BODYMANIAK Klub sportowy - siłownia

Busko-Zdrój, Wojska Polskiego 2A





BODYMANIAK Klub sportowy - siłownia

Busko-Zdrój, Wojska Polskiego 2A

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

Pińczów, ul. Legionistów 26 A





Ogłoszenia

Dodano: 2026-06-06 08:44:36

Owies kozak

Dodano: 2026-06-05 23:07:01

Sprzedam stół pokojowy

Dodano: 2026-06-05 23:06:31

Sprzedam stół pokojowy

Dodano: 2026-06-05 20:53:23

Sprzedam działkę w Owczarach

Dodano: 2026-06-05 18:28:31

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2026-06-05 13:04:41

Sprzedam Ławe dąb Sonoma.

Dodano: 2026-06-05 13:03:24

Sprzedam Toyotę

Dodano: 2026-06-05 12:04:10

Osoby do zbioru czeresni

Dodano: 2026-06-05 11:15:14

Sprzedam 2 bramki piłkarskie KIPSTA

Dodano: 2026-06-05 10:51:08

Sprzedam stół pokojowy

Dodano: 2026-06-05 10:33:20

Działka gmina busko

Dodano: 2026-06-05 10:33:14

Działka gmina busko

Dodano: 2026-06-05 10:18:18

Dachy

Dodano: 2026-06-05 08:00:17

Vw crafter 2014r 2.0 tdi doka 7osobowa

Dodano: 2026-06-05 07:02:15

Montaż anten naprawa komputerów laptopów przegr...