AKS 1947 Busko-Zdrój triumfuje nad Klimontowianką PBI Klimontów z wynikiem 2:0

Dodał: Marta Data: 2023-11-05 18:48:24 (czytane: 3970)

W emocjonującym spotkaniu pomiędzy drużynami AKS 1947 Busko-Zdrój a Klimontowianką PBI Klimontów, gracze AKS zdołali odnieść zwycięstwo, zdobywając dwie bramki i zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz, który odbył się w sobotę, 4 listopada, przyniósł kibicom wiele ekscytujących momentów. Ostatecznie to AKS 1947 Busko-Zdrój wyszedł zwycięsko z boiska, zdobywając bramki w kluczowych momentach meczu.

Pierwszą bramkę dla AKS zdobył Paweł Ślefarski w 83. minucie, otwierając wynik na 1:0. To było istotne uderzenie, które zmotywowało drużynę do jeszcze większych wysiłków. Następnie, w 86. minucie, Filip Rogoziński  podwyższył prowadzenie, ustalając wynik na 2:0. To kolejna doskonała akcja, która przypieczętowała zwycięstwo zespołu.

Skład drużyny AKS 1947: Oliwier Piątkowski, Patryk Kowalczyk, Kamil Skiba, Kacper Rogoziński, Łukasz Dziewięcki, Filip Rogoziński, Maciej Pokora, Artur Piróg, Oskar Gwóźdź, Adam Szlązak Krystian Wierzchanowski), Paweł Ślefarski, Dominik Szymkiewicz, Kacper Załęcki, Kamil Uciński, Michał Bogacki

Zespół trenują Marcin Kołodziejczyk i Konrad Majcherczyk, którzy z pewnością cieszą się z sukcesu swojej drużyny. Zwycięstwo to nie tylko trzy punkty w tabeli, ale także potwierdzenie coraz większych umiejętności i zaangażowania zawodników.

WYNIKI I TABELA PO 15 KOLEJCE - RSACTIVE 4 LIGA

Zobacz

Wszystkim graczom AKS 1947 Buko-Zdrój gratulujemy udanego meczu, a kibicom dziękujemy za wsparcie i doping podczas tego emocjonującego starcia na boisku.