Agencja Turystyczna DAL - wakacje, urlop, wycieczki autokarowe, zagraniczne, zwiedzanie jednodniowe

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Łagiewnicka 98

tel: tel. (41) 378 60 56 (po 20)

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Informacja turystyczna / Biura turystyczne /

Dane teleadresowe:

Agencja Turystyczna DAL - wakacje, urlop, wycieczki autokarowe, zagraniczne, zwiedzanie jednodniowe

Busko-Zdrój, ul. Łagiewnicka 98


tel: tel. (41) 378 60 56 (po 20)

Zadzwoń Strona firmowa

 

USŁUGI TURYSTYCZNE - Wycieczki dla kuracjuszy, szkół i zakładów pracy. Wynajem autokarów. Przewozy zagraniczne do wielu krajów Europy. Tanie latanie.

 

Wycieczki dla szkół

Zgłoszenia telefoniczne lub listowne

Po zgłoszeniu przyjadę do Wychowawcy Klasy i Młodzieży, udzielę pełnych informacji i wspólnie będziemy się przygotowywali do wycieczki. Proponuję państwu kilkadziesiąt wycieczek. Można je rozplanować na kilka lat. Większość zamówień dotyczyć będzie pojedynczych wycieczek. W związku z tym, że ograniczone są możliwości tanich noclegów i wynajmowania tańszych autokarów, proszę o wcześniejsze zgłaszanie wycieczek.

WSZYSTKIE WYCIECZKI PROWADZONE SĄ PRZEZ PRZEWODNIKÓW NAJWYŻSZYCH KLAS

WYŻYWIENIE
W miejscu noclegu młodzież może przygotować kolację i śniadanie. Obiady będą na trasie wcześniej rezerwowane. Grupa płaci za obiad (bez marży pośrednika). Jest możliwość rezerwacji pełnego wyżywienia w restauracjach i barach.

NOCLEGI
Wycieczki oparte są o bazę Schronisk Młodzieżowych lub podobnych tanich noclegów. Należy ze sobą zabrać śpiwór lub (wygodniej) dwa prześcieradła i poszewkę na poduszkę. Koce są na miejscu. Sale noclegowe kilku i kilkunastoosobowe. Jest możliwość rezerwacji noclegów w hotelach i pensjonatach. Noclegi takie są jednak droższe.


PROPONOWANY PROGRAM WYCIECZEK MOŻE ULEGAĆ ZMIANIE, WEDŁUG ŻYCZEŃ KLIENTA.

MOŻLIWA JEST TAKŻE ORGANIZACJA INNYCH WYCIECZEK NIE OBJĘTYCH NINIEJSZĄ PROPOZYCJĄ.


KOSZTY UCZESTNICTWA


W cenie wycieczki obliczonej na jednego uczestnika uwzględnione są koszty autokaru, przewodnika, ubezpieczenia, biletów wstępu, parkingów, noclegów, a więc wszystkie koszty oprócz wyżywienia. Cena wycieczki obliczona jest na 56-osobowy autokar: 52 uczestników + 4 opiekunów. Podane ceny obliczone są na wycieczkę wyjeżdżającą z Buska. Opiekunowie i wychowawcy uczestniczą w wycieczce bezpłatnie i otrzymują od AT "DAL" dietę dzienną w wysokości 25,00zł. Ceny obliczone są wg kosztów na dzień 15 styczeń 2011 roku. (Koszty wycieczki mogą ulec zmianie).


Wycieczki dla kuracjuszy

Agencja Turystyczna "DAL" proponuje kuracjuszom wiele atrakcyjnych wycieczek autokarowych. Wycieczki zawsze dostosowane są do pory roku i możliwości kuracjuszy. W propozycjach podany jest czas trwania wycieczki oraz ilość przejechanych autokarem kilometrów.Agencja Turystyczna "DAL"

28-100 Busko-Zdrój
ul. Łagiewnicka 98
Tel./fax (41) 378 60 56 (po 21-tej)
Tel. kom. 604-445-171Odslon: 110804

Data ostatniej weryfikacji: 2015-03-02