Strona startowa

Aktualności:

Import samochodów z USA może wydawać się skomplikowanym przedsięwzięciem, szczególnie dla osób, które robią to po raz pierwszy. Chociaż proces ten wiąże się z licznymi formalnościami i wymaga znajomości amerykańskiego rynku motoryzacyjnego, nie jest on niemożliwy do przeprowadzenia. Dlaczego sięgamy po auta z USA?

Jak sprowadzić samochód z USA krok po kroku?

Edycja: 2024-05-28 12:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 138)

Import samochodów z USA może wydawać się skomplikowanym przedsięwzięciem, szczególnie dla osób, które robią to po raz pierwszy. Chociaż proces ten wiąże się z licznymi formalnościami i wymaga znajomości amerykańskiego rynku motoryzacyjnego, nie jest on niemożliwy do przeprowadzenia. Dlaczego sięgamy po auta z USA? więcej»

Liczba dostępnych na OTOMOTO ogłoszeń jest rekordowa od lat, a ponad 52% wystawionych na sprzedaż samochodów na OTOMOTO w pierwszym kwartale 2024 roku to pojazdy o wartości poniżej 50 tysięcy złotych. Jednak przeszukując platformę trudno zauważyć ten trend - wydaje się, że modele z tego przedziału nie stanowią większości.

Polacy kupują tanie samochody - auta do 50 tysięcy złotych szybko znikają z rynku. Nowy raport OTOMOTO Insights

Edycja: 2024-05-14 16:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5704)

Liczba dostępnych na OTOMOTO ogłoszeń jest rekordowa od lat, a ponad 52% wystawionych na sprzedaż samochodów na OTOMOTO w pierwszym kwartale 2024 roku to pojazdy o wartości poniżej 50 tysięcy złotych. Jednak przeszukując platformę trudno zauważyć ten trend - wydaje się, że modele z tego przedziału nie stanowią większości. więcej»

Po raz siódmy Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie zorganizowała wydarzenie, które stało się tradycją na motocyklowej mapie regionu. Kilkaset motocyklistów zgromadziło się w Pińczowie, aby wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy 2024. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Pińczowie (foto)

Edycja: 2024-05-09 12:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7868)

Po raz siódmy Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie zorganizowała wydarzenie, które stało się tradycją na motocyklowej mapie regionu. Kilkaset motocyklistów zgromadziło się w Pińczowie, aby wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy 2024. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia. więcej»

VIN (ang. Vehicle Identification Number) to numer identyfikacyjny, w którym zaszyfrowane są informacje o konkretnym egzemplarzu pojazdu.

Szukanie części po VIN - jakie informacje można odczytać z numeru identyfikacyjnego pojazdu?

Edycja: 2024-05-08 11:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 914)

VIN (ang. Vehicle Identification Number) to numer identyfikacyjny, w którym zaszyfrowane są informacje o konkretnym egzemplarzu pojazdu. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

Samochody danego modelu wyjeżdżające z fabryki z reguły wyglądają identycznie. Dlatego kierowcy, którzy chcą wyróżnić się na drodze, poprawić wygląd i osiągi swojego pojazdu, aby mieć jeszcze większą satysfakcję z jazdy, często decydują się na tuning auta. Zanim jednak zaczniesz szukać auta po tuningu na sprzedaż lub samodzielnie zaczniesz modyfikować swój pojazd, sprawdź, na ile można sobie legalnie pozwolić!

Auta po tuningu - jakie modyfikacje są niezgodne z prawem?

Edycja: 2024-04-28 09:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 387)

Samochody danego modelu wyjeżdżające z fabryki z reguły wyglądają identycznie. Dlatego kierowcy, którzy chcą wyróżnić się na drodze, poprawić wygląd i osiągi swojego pojazdu, aby mieć jeszcze większą satysfakcję z jazdy, często decydują się na tuning auta. Zanim jednak zaczniesz szukać auta po tuningu na sprzedaż lub samodzielnie zaczniesz modyfikować swój pojazd, sprawdź, na ile można sobie legalnie pozwolić! więcej»

W minioną niedzielę na terenie Kamienicy w Szańcu rozegrano pierwszą rundę Bajamoto Series Pucharu Polski Południowej Cross Country. Wydarzenie zgromadziło pasjonatów motocykli crossowych. Zapraszamy na pierwszą część fotorelacji.

I Runda Bajamoto Series Puchar Polski Południowej Cross Country w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-04-23 12:03 - Komentarze: (6)  (odsłon: 3219)

W minioną niedzielę na terenie Kamienicy w Szańcu rozegrano pierwszą rundę Bajamoto Series Pucharu Polski Południowej Cross Country. Wydarzenie zgromadziło pasjonatów motocykli crossowych. Zapraszamy na pierwszą część fotorelacji. więcej»

Mechanicy z branżowej szkoły w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Busku-Zdroju, w ramach innowacji pedagogicznej Klasyki Motoryzacji, podjęli się odbudowy legendarnej Hondy CB 750K, wyprodukowanej w 1979 roku.

Innowacyjna edukacja: Uczniowie pracują nad odbudową klasyka motoryzacji

Edycja: 2024-04-22 09:46 - Komentarze: (4)  (odsłon: 1967)

Mechanicy z branżowej szkoły w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Busku-Zdroju, w ramach innowacji pedagogicznej 'Klasyki Motoryzacji', podjęli się odbudowy legendarnej Hondy CB 750K, wyprodukowanej w 1979 roku. więcej»

Owiane pewną tajemnicą, czasem mylone z oponami sezonowymi, opony całoroczne stanowią kompromis między oponami zimowymi a letnimi. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, w jakich zachowują swoje właściwości – od -10 do +30°C – są coraz częstszym wyborem wśród kierowców ceniących sobie komfort jazdy oraz oszczędności.

Wszystko, co musisz wiedzieć o oponach wielosezonowych

Edycja: 2024-03-25 09:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 922)

Owiane pewną tajemnicą, czasem mylone z oponami sezonowymi, opony całoroczne stanowią kompromis między oponami zimowymi a letnimi. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, w jakich zachowują swoje właściwości – od -10 do +30°C – są coraz częstszym wyborem wśród kierowców ceniących sobie komfort jazdy oraz oszczędności. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

Interkom motocyklowy pozwala na łączność pomiędzy motocyklistami albo motocyklistą i pasażerem w trakcie jazdy. To urządzenie niezwykle przydatne zarówno w czasie wypraw motocyklowych, jak i krótszych przejażdżek. Dziś podpowiemy, jaki model Cardo warto wybrać.

Odkryj świat interkomów motocyklowych: Poradnik wyboru najlepszego modelu Cardo

Edycja: 2024-03-05 08:57 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1808)

Interkom motocyklowy pozwala na łączność pomiędzy motocyklistami albo motocyklistą i pasażerem w trakcie jazdy. To urządzenie niezwykle przydatne zarówno w czasie wypraw motocyklowych, jak i krótszych przejażdżek. Dziś podpowiemy, jaki model Cardo warto wybrać. więcej»

Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO Internetowy samochód roku 2023 analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów.

Polacy wciąż stawiają na niemiecką motoryzację i silniki spalinowe - raport OTOMOTO 'Internetowy Samochód Roku 2023'

Edycja: 2024-02-19 08:58 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2918)

Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO "Internetowy samochód roku 2023" analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów. więcej»

Wydział Komunikacji i Transportu w Busku-Zdroju przypomina, że wraz z nowym rokiem weszła w życie nowelizacja przepisów dotyczących nakładania kar za niedotrzymanie terminów dotyczących rejestracji pojazdów.

Wydział Komunikacji informuje: Od 1 stycznia 2024 r. obowiązują nowe zasady rejestracji pojazdów

Edycja: 2024-01-12 10:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2436)

Wydział Komunikacji i Transportu w Busku-Zdroju przypomina, że wraz z nowym rokiem weszła w życie nowelizacja przepisów dotyczących nakładania kar za niedotrzymanie terminów dotyczących rejestracji pojazdów. więcej»

Zima to dla kierowców okres szczególnie wymagający. Warunki drogowe w sezonie zimowym bywają ciężkie - mocne opady śniegu skutecznie utrudniają korzystanie z samochodu. Jednak w najzimniejszych miesiącach roku pojawiają się zagrożenia, które są wyjątkowo trudne do zauważenia.

'Czarny lód' na drodze - zimowa pułapka na kierowców

Edycja: 2024-01-08 14:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1221)

Zima to dla kierowców okres szczególnie wymagający. Warunki drogowe w sezonie zimowym bywają ciężkie - mocne opady śniegu skutecznie utrudniają korzystanie z samochodu. Jednak w najzimniejszych miesiącach roku pojawiają się zagrożenia, które są wyjątkowo trudne do zauważenia. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

Zakup samochodu z zagranicy jako alternatywa dla rynku krajowego

Edycja: 2024-01-08 13:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1934)

więcej»

Samochody marki Hyundai od dawna cieszą się dużą popularnością na całym świecie, a ich obecność na rynku motoryzacyjnym jest niezaprzeczalna. Ta koreańska marka zdobyła sobie zaufanie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, doskonałej jakości wykonania i przystępnej cenie oferowanych pojazdów. W dzisiejszym artykule postaramy się bliżej przyjrzeć, czym wyróżniają się samochody marki Hyundai.

Czym wyróżniają się samochody marki Hyundai?

Edycja: 2023-12-18 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2578)

Samochody marki Hyundai od dawna cieszą się dużą popularnością na całym świecie, a ich obecność na rynku motoryzacyjnym jest niezaprzeczalna. Ta koreańska marka zdobyła sobie zaufanie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, doskonałej jakości wykonania i przystępnej cenie oferowanych pojazdów. W dzisiejszym artykule postaramy się bliżej przyjrzeć, czym wyróżniają się samochody marki Hyundai. więcej»

Palące słońce i wysoka temperatura – czy jazda w takich warunkach może być komfortowa? Ważne jest znalezienie odpowiedniej kurtki na motocykl. Powinna zapewnić optymalną ochronę, a jednocześnie chronić przed przegrzaniem organizmu. Podpowiadamy jakie modele sprawdzą się w czasie upałów.

Jaką kurtkę motocyklową na upały wybrać w zależności od posiadanego jednośladu? Podpowiadamy!

Edycja: 2023-12-15 08:44 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2910)

Palące słońce i wysoka temperatura – czy jazda w takich warunkach może być komfortowa? Ważne jest znalezienie odpowiedniej kurtki na motocykl. Powinna zapewnić optymalną ochronę, a jednocześnie chronić przed przegrzaniem organizmu. Podpowiadamy jakie modele sprawdzą się w czasie upałów. więcej»

Stacja Kontroli Pojazdów w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich użytkowników pojazdów do udziału w akcji Bezpieczny samochód na zimowy czas.

Bezpłatna diagnostyka pojazdów 'Bezpieczny samochód na zimowy czas'

Edycja: 2023-11-20 11:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2326)

Stacja Kontroli Pojazdów w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich użytkowników pojazdów do udziału w akcji 'Bezpieczny samochód na zimowy czas'. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

Użytkownicy samochodów mogą czuć się za kierownicą coraz pewniej, nawet gdy kierują pojazdem w bardzo wymagających warunkach. Montowane w nowoczesnych autach systemy bezpieczeństwa sprawiają, że z wielu zagrażających życiu i zdrowiu sytuacji można wyjść bez szwanku.

Najważniejsze systemy bezpieczeństwa w samochodach - co jest standardem, a co warto dobrać?

Edycja: 2023-11-06 10:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1960)

Użytkownicy samochodów mogą czuć się za kierownicą coraz pewniej, nawet gdy kierują pojazdem w bardzo wymagających warunkach. Montowane w nowoczesnych autach systemy bezpieczeństwa sprawiają, że z wielu zagrażających życiu i zdrowiu sytuacji można wyjść bez szwanku. więcej»

Poszukiwanie części samochodowych to coś, z czym od czasu do czasu zwyczajnie należy się liczyć. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że znalezienie odpowiednich części jest prostym zadaniem. Można wręcz powiedzieć, że jest dokładnie odwrotnie.

Jakie części do samochodu będą najlepsze?

Edycja: 2023-10-18 11:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3312)

Poszukiwanie części samochodowych to coś, z czym od czasu do czasu zwyczajnie należy się liczyć. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że znalezienie odpowiednich części jest prostym zadaniem. Można wręcz powiedzieć, że jest dokładnie odwrotnie. więcej»

Od 17 września br. w Polsce obowiązują nowe przepisy, które przewidują możliwość skasowania aż 6 punktów karnych w czasie kursu reedukacyjnego. Nowe przepisy wprowadziły zasadę kasowania punktów karnych po roku, a nie po dwóch latach, jak to było wcześniej. Wrócono również do mechanizmu automatycznego zwrotu zatrzymanego prawa jazdy po okresie jego zawieszenia, bez konieczności składania wniosku.

Nowe Przepisy Ruchu Drogowego: Ruszyły kursy kasujące punkty karne

Edycja: 2023-09-25 11:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 8506)

Od 17 września br. w Polsce obowiązują nowe przepisy, które przewidują możliwość skasowania aż 6 punktów karnych w czasie kursu reedukacyjnego. Nowe przepisy wprowadziły zasadę kasowania punktów karnych po roku, a nie po dwóch latach, jak to było wcześniej. Wrócono również do mechanizmu automatycznego zwrotu zatrzymanego prawa jazdy po okresie jego zawieszenia, bez konieczności składania wniosku. więcej»

W minioną niedzielę, 17 września, na terenie Kasztelanii w Kijach odbyło się V Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023, zorganizowane przez Wolną Grupę Motocyklową Ponidzie we współpracy z Samorządową Instytucją Kultury Kasztelania w Kijach. To wyjątkowe wydarzenie przekroczyło wszelkie oczekiwania, przyciągając ponad 1450 motocyklistów z całego regionu.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023 (foto)

Edycja: 2023-09-22 10:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 16846)

W minioną niedzielę, 17 września, na terenie Kasztelanii w Kijach odbyło się V Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023, zorganizowane przez Wolną Grupę Motocyklową Ponidzie we współpracy z Samorządową Instytucją Kultury Kasztelania w Kijach. To wyjątkowe wydarzenie przekroczyło wszelkie oczekiwania, przyciągając ponad 1450 motocyklistów z całego regionu. więcej»

REKLAMA

otwarte

pracujemy online

Kategorie:

zobacz pozostałe wiadomości

Telewizja

więcej

Imprezy

więcej

Patronat

Patronat

Patronat

Busko, powiat buski XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz

Przedstawiamy program XXX Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w Busku-Zdroju i okolicach. Festiwal, przyciągający artystów, melomanów z całego świata, oferuje bogaty harmonogram koncertów i wydarzeń towarzyszących. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i udziału w tym wyjątkowym święcie muzyki.

Katalog firm: Motoryzacja

Motoryzacja: salony samochodowe, komisy samochodowe części samochodowe zamienne, akcesoria samochodowe, wyposażenie samochodu, audio i alarmy, diagnostyka samochodu, warsztaty samochodowe, stacje paliw

Kategorie:

Reklama
więcej

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Diagnostyka i warsztaty

Moto-Szlif Robert Baczyński

Złota Pińczowska, Stawiszyce 31

Kursy prawa jazdy

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Og?oszenia

Dodano: 2024-06-25 17:17:19

Zbiór wiśni

Dodano: 2024-06-25 15:45:17

Kupię czereśnie

Dodano: 2024-06-25 15:06:14

Łąka do skoszenia, trawa/siano za darmo

Dodano: 2024-06-25 14:06:34

Szukam Pracy

Dodano: 2024-06-25 14:02:49

MANEKINY ZE STOJAKAMI 11 SZTUK

Dodano: 2024-06-25 13:46:50

sprzedaż w różnych formach i niedrogich (99% cy...

Dodano: 2024-06-25 13:34:06

telewizor 20 cali ladny stan z pilotem malo uzywan...

Dodano: 2024-06-25 13:29:51

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-06-25 12:52:37

Poszukuję pracy

Dodano: 2024-06-25 12:36:26

wkład kominkowy Kratki Maja 9kW

Dodano: 2024-06-25 12:32:23

OSOBY POSZKODOWANE PRZEZ BUSKI SAD REJONOWY ORAZ P...

Dodano: 2024-06-25 12:20:56

Poznam sympatyczna dziewczynę

Dodano: 2024-06-25 11:51:15

Masaż leczniczy

Dodano: 2024-06-25 11:28:10

Pomoce naukowe

Dodano: 2024-06-25 11:14:50

Podejmę się pracy dorywczej