Wiadomości z regionu

Sezon w Zaciszu Nad Nidą Resort w Krzyżanowicach Dolnych (15 km od Buska- Zdroju) nie kończy się na lecie! Pomimo mrozu za oknem, ośrodek dba aby Goście nie zaznali nudy. Odkryj, co ciekawego czeka odwiedzających w nadchodzących tygodniach.

Dzieje się w Zacisze Nad Nidą Resort: Zobacz Najbliższe Wydarzenia!

Edycja: 2024-01-26 11:50 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2134)

Sezon w Zaciszu Nad Nidą Resort w Krzyżanowicach Dolnych (15 km od Buska- Zdroju) nie kończy się na lecie! Pomimo mrozu za oknem, ośrodek dba aby Goście nie zaznali nudy. Odkryj, co ciekawego czeka odwiedzających w nadchodzących tygodniach. więcej»

Solec-Zdrój szykuje się na niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i miłości! 11 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej odbędzie się wyjątkowy Koncert Walentynkowy pt. W poszukiwaniu miłości....

'W poszukiwaniu miłości...' - Koncert Walentynkowy w Solcu-Zdroju

Edycja: 2024-01-25 09:44 - Komentarze: (0)  (odsłon: 874)

Solec-Zdrój szykuje się na niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i miłości! 11 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej odbędzie się wyjątkowy Koncert Walentynkowy pt. 'W poszukiwaniu miłości...'. więcej»

Ferie zimowe to czas pełen radości i niezapomnianych przygód dla najmłodszych! Jeśli szukacie wyjątkowego przepisu na fantastyczne zimowe dni, mamy dla Was propozycję, która rozgrzeje serca i rozbudzi kreatywność. Zapraszamy Was do udziału w Bajkowych Feriach z Koziołkiem Matołkiem.

Zaplanuj ferie z Europejskim Centrum Bajki

Edycja: 2024-01-24 13:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4458)

Ferie zimowe to czas pełen radości i niezapomnianych przygód dla najmłodszych! Jeśli szukacie wyjątkowego przepisu na fantastyczne zimowe dni, mamy dla Was propozycję, która rozgrzeje serca i rozbudzi kreatywność. Zapraszamy Was do udziału w Bajkowych Feriach z Koziołkiem Matołkiem. więcej»

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl Związek otwarty w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.

'Związek Otwarty' - Farsa i Komedia na Scenie BSCK

Edycja: 2024-01-23 13:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4549)

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Niedziela, 21 stycznia 2024 roku, na długo pozostanie w pamięci społeczności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie. Tego dnia uczniowie, nauczyciele i rodzice z wielkim zaangażowaniem przygotowali uroczyste jasełka, które z powodzeniem zaprezentowali w Kościele Bożego Ciała w Busku-Zdroju.

Wzruszające Jasełka w Kościele Bożego Ciała w Busku-Zdroju (foto/video)

Edycja: 2024-01-22 10:19 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1740)

Niedziela, 21 stycznia 2024 roku, na długo pozostanie w pamięci społeczności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie. Tego dnia uczniowie, nauczyciele i rodzice z wielkim zaangażowaniem przygotowali uroczyste jasełka, które z powodzeniem zaprezentowali w Kościele Bożego Ciała w Busku-Zdroju. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Buskie Stowarzyszenie Kulturalne zaprosili mieszkańców Buska-Zdroju na spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem, autorem najnowszej powieści Puzzle Polskie.

Spotkanie z Grzegorzem Rakiem: Odkrywamy 'Puzzle Polskie' (foto)

Edycja: 2024-01-20 10:49 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1264)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Buskie Stowarzyszenie Kulturalne zaprosili mieszkańców Buska-Zdroju na spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem, autorem najnowszej powieści "Puzzle Polskie". więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprosiło mieszkańców na wyjątkowy koncert, który odbył się w piątek, 19 stycznia. Gwiazdą wieczoru była znana formacja Zakopower, wspierana przez Kapelę Sebastiana Karpiela Bułecki.

Zakopower: Wyjątkowe Kolędowanie na scenie BSCK (foto)

Edycja: 2024-01-20 09:03 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2709)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprosiło mieszkańców na wyjątkowy koncert, który odbył się w piątek, 19 stycznia. Gwiazdą wieczoru była znana formacja Zakopower, wspierana przez Kapelę Sebastiana Karpiela Bułecki. więcej»

Wernisaż, który odbył się 19 stycznia, przyciągnął do Buskiej Galerii Sztuki Willi Polonia miłośników sztuki, wprowadzając ich w fascynujący świat nieograniczonych możliwości artystycznych. Prace Norberta Delmana, Mikołaja Moskala i Małgorzaty Szymankiewicz zaskoczyły różnorodnością abstrakcyjnych kompozycji, nasyconych wyobraźnią.

Wernisaż wystawy 'Kosmo': Odkrywanie porządku w chaosie sztuki

Edycja: 2024-01-20 08:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1259)

Wernisaż, który odbył się 19 stycznia, przyciągnął do Buskiej Galerii Sztuki Willi Polonia miłośników sztuki, wprowadzając ich w fascynujący świat nieograniczonych możliwości artystycznych. Prace Norberta Delmana, Mikołaja Moskala i Małgorzaty Szymankiewicz zaskoczyły różnorodnością abstrakcyjnych kompozycji, nasyconych wyobraźnią. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

Zapraszamy miłośników teatru w piątek, 19 stycznia 2024r. o godz. 19:00 na wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. Narty Ojca Świętego. Spektakl, oparty na bestsellerowej powieści Jerzego Pilcha, zostanie zaprezentowany przez Teatr Ciut Frapujący.

Teatr Ciut Frapujący w Staszowie: Spektakl 'Narty Ojca Świętego' Jerzego Pilcha

Edycja: 2024-01-19 08:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2286)

Zapraszamy miłośników teatru w piątek, 19 stycznia 2024r. o godz. 19:00 na wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. "Narty Ojca Świętego". Spektakl, oparty na bestsellerowej powieści Jerzego Pilcha, zostanie zaprezentowany przez Teatr Ciut Frapujący. więcej»

W piątek, 19 stycznia, zapraszamy do Pińczowa na III Marsz Weterana Styczniowego z okazji 161. rocznicy Powstania.

III Marsz Weterana Styczniowego

Edycja: 2024-01-17 11:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5315)

W piątek, 19 stycznia, zapraszamy do Pińczowa na III Marsz Weterana Styczniowego z okazji 161. rocznicy Powstania. więcej»

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury, 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00, odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Baciary. Wszystkich miłośników dobrej zabawy i energetycznych rytmów zapraszamy do wspólnego świętowania muzyki, która już od lat zdobywa serca fanów na całym świecie.

Baciary w Busku-Zdroju: Wieczór pełen energetycznych rytmów spod samiuśkich Tater!

Edycja: 2024-01-15 18:29 - Komentarze: (2)  (odsłon: 3103)

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury, 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00, odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Baciary. Wszystkich miłośników dobrej zabawy i energetycznych rytmów zapraszamy do wspólnego świętowania muzyki, która już od lat zdobywa serca fanów na całym świecie. więcej»

Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie artystyczne - wernisaż wystawy prac Jacka Szostaka. Otwarcie wystawy odbędzie się 19 stycznia o godzinie 17:00. Prace artysty będzie można podziwiać aż do 16 lutego.

Sztuka piękna w realizmach Jacka Szostaka: Wernisaż Wystawy w Gminnym Centrum Kultury

Edycja: 2024-01-15 10:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 957)

Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie artystyczne - wernisaż wystawy prac Jacka Szostaka. Otwarcie wystawy odbędzie się 19 stycznia o godzinie 17:00. Prace artysty będzie można podziwiać aż do 16 lutego. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

W zimowe, niedzielne popołudnie, Dom Zdrojowy Kompleksu #TężniaBusko stał się areną magicznego wydarzenia, które rozgrzało serca mieszkańców – wspólne kolędowanie z utalentowanym młodzieżowym zespołem Zepsuł.

Magia świątecznych dźwięków z młodzieżowym Zespołem 'Zepsuł'

Edycja: 2024-01-15 09:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1932)

W zimowe, niedzielne popołudnie, Dom Zdrojowy Kompleksu #TężniaBusko stał się areną magicznego wydarzenia, które rozgrzało serca mieszkańców – wspólne kolędowanie z utalentowanym młodzieżowym zespołem 'Zepsuł'. więcej»

Zapraszamy do udziału w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. Wandy Łyczkowskiej. To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu nie tylko podkreślenie roli recytacji poetyckiej, ale także odkrywanie i promowanie młodych talentów w szkołach podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Świętokrzyskie Wierszowanie: XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Edycja: 2024-01-12 10:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3603)

Zapraszamy do udziału w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. Wandy Łyczkowskiej. To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu nie tylko podkreślenie roli recytacji poetyckiej, ale także odkrywanie i promowanie młodych talentów w szkołach podstawowych województwa świętokrzyskiego. więcej»

Zapraszamy wszystkich miłośników historii na spotkanie autorskie z dr Kamilem Kartasińskim, autorem wielu fascynujących publikacji, w tym  książki Żuawi Śmierci Komandosi Powstania Styczniowego. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, w Klubie Muzycznym Stradivarius.

Spotkanie autorskie z historykiem Kamilem Kartasińskim w BSCK

Edycja: 2024-01-11 11:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 727)

Zapraszamy wszystkich miłośników historii na spotkanie autorskie z dr Kamilem Kartasińskim, autorem wielu fascynujących publikacji, w tym książki "Żuawi Śmierci Komandosi Powstania Styczniowego". Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, w Klubie Muzycznym Stradivarius. więcej»

W najbliższą sobotę, 13 stycznia 2024 roku, Amatorski Teatr Dramatyczny z Kałkowa-Godowa zawita na deskach parafialnej sali teatralnej w Strożyskach, gminie Nowy Korczyn. Grupa, działająca od 50 lat przy Sanktuarium w Kałkowie-Godowie, przygotowała  przedstawienie oparte na klasyce literatury - Opowieść wigilijną autorstwa Karola Dickensa.

Zapraszamy na spektakl 'Opowieść wigilijna' w Strożyskach

Edycja: 2024-01-11 09:54 - Komentarze: (3)  (odsłon: 693)

W najbliższą sobotę, 13 stycznia 2024 roku, Amatorski Teatr Dramatyczny z Kałkowa-Godowa zawita na deskach parafialnej sali teatralnej w Strożyskach, gminie Nowy Korczyn. Grupa, działająca od 50 lat przy Sanktuarium w Kałkowie-Godowie, przygotowała przedstawienie oparte na klasyce literatury - 'Opowieść wigilijną' autorstwa Karola Dickensa. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Nowy Rok 2024 w Domu Zdrojowym rozpoczyna się od zaproszenia na wystawę Cygan znany i nieznany. Zapraszamy na spotkanie z artystą 12 stycznia o godzinie 18:30 do Domu Zdrojowego. Organizatorzy zapewniają, że będą rozmowy, koncert, a w tle fotografia.

Jerzy Cygan w obiektywie: Niezwykła wystawa fotografii w Domu Zdrojowym

Edycja: 2024-01-10 09:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1147)

Nowy Rok 2024 w Domu Zdrojowym rozpoczyna się od zaproszenia na wystawę "Cygan znany i nieznany". Zapraszamy na spotkanie z artystą 12 stycznia o godzinie 18:30 do Domu Zdrojowego. Organizatorzy zapewniają, że będą rozmowy, koncert, a w tle fotografia. więcej»

W minioną sobotę i niedzielę miały miejsce dwa bardzo ciekawe wydarzenia. Pierwszym z nich był Drugi Koncert Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Koło Gospodyń i Gospodarzy z Gnojna, a drugim tradycyjne Jasełka przygotowane przez dzieci oraz kadrę świetlicy Kuźni Sztuki i Nauki z Gnojna.

Kolędowanie i Jasełka w kościele parafialnym w Gnojnie (foto)

Edycja: 2024-01-10 09:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 995)

W minioną sobotę i niedzielę miały miejsce dwa bardzo ciekawe wydarzenia. Pierwszym z nich był Drugi Koncert Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Koło Gospodyń i Gospodarzy z Gnojna, a drugim tradycyjne Jasełka przygotowane przez dzieci oraz kadrę świetlicy "Kuźni Sztuki i Nauki" z Gnojna. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza w sobotę, 20 stycznia 2024 roku, o godzinie 18:00 na wieczór pełen muzyki i świątecznego klimatu. W Klubie Muzycznym Stradivarius wystąpi TRIO O.S.T.

Koncert Świąteczny TRIO O.S.T. w Klubie Muzycznym Stradivarius

Edycja: 2024-01-10 09:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1259)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza w sobotę, 20 stycznia 2024 roku, o godzinie 18:00 na wieczór pełen muzyki i świątecznego klimatu. W Klubie Muzycznym Stradivarius wystąpi TRIO O.S.T. więcej»

Zapraszamy do odkrycia nowej lodowej atrakcji w Stopnicy, która nie tylko oferuje doskonałą okazję do spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu, ale także pozwala doświadczyć radości z jazdy na łyżwach.

Lodowisko w Stopnicy otwarte dla mieszkańców

Edycja: 2024-01-09 10:52 - Komentarze: (3)  (odsłon: 924)

Zapraszamy do odkrycia nowej lodowej atrakcji w Stopnicy, która nie tylko oferuje doskonałą okazję do spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu, ale także pozwala doświadczyć radości z jazdy na łyżwach. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

W niedzielę, 7 stycznia, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury miał miejsce Koncert Noworoczny, który przyciągnął liczne grono miłośników muzyki. Na scenie pojawiła się Buska Orkiestra Zdrojowa pod kierownictwem artystycznym Pawła Korepty oraz soliści Marta Wąs i Michał Jewiarz.

Koncert Noworoczny Buskiej Orkiestry Zdrojowej - zapis Transmisji LIVE

Edycja: 2024-01-08 10:10 - Komentarze: (4)  (odsłon: 3648)

W niedzielę, 7 stycznia, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury miał miejsce Koncert Noworoczny, który przyciągnął liczne grono miłośników muzyki. Na scenie pojawiła się Buska Orkiestra Zdrojowa pod kierownictwem artystycznym Pawła Korepty oraz soliści Marta Wąs i Michał Jewiarz. więcej»

W piątek, 5 stycznia, Stowarzyszenie Razem Dzieciom, zorganizowało wyjazd do Opery Krakowskiej na Koncert Karnawałowy w ramach swojego projektu Kultura przez duże K. Tym razem wyjątkowe wydarzenie było skierowane przede wszystkim do dorosłych miłośników kultury.

Kultura przez duże 'K' ze Stowarzyszeniem Razem Dzieciom

Edycja: 2024-01-06 13:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1592)

W piątek, 5 stycznia, Stowarzyszenie Razem Dzieciom, zorganizowało wyjazd do Opery Krakowskiej na 'Koncert Karnawałowy' w ramach swojego projektu 'Kultura przez duże 'K'. Tym razem wyjątkowe wydarzenie było skierowane przede wszystkim do dorosłych miłośników kultury. więcej»

Parafia pw. św. Brata Alberta serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki i atmosfery Bożego Narodzenia na III Kolędowanie, które odbędzie się w sobotę, 6 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 w Kościele pod wezwaniem Świętego Brata Alberta.

III Kolędowanie u Św. Brata Alberta

Edycja: 2024-01-05 09:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1380)

Parafia pw. św. Brata Alberta serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki i atmosfery Bożego Narodzenia na III Kolędowanie, które odbędzie się w sobotę, 6 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 w Kościele pod wezwaniem Świętego Brata Alberta. więcej»

Teatr Ciut Frapujący z Pińczowa z dumą ogłasza, że został zaproszony do udziału w 4. Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry, który odbędzie się w Wiśle w czerwcu 2024 roku. Teatr zaprezentuje spektakl Narty Ojca Świętego, oparty o tekst patrona Festiwalu.

Teatr Ciut Frapujący wyróżniony zaproszeniem na 4. Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha

Edycja: 2024-01-04 13:21 - Komentarze: (1)  (odsłon: 5709)

Teatr Ciut Frapujący z Pińczowa z dumą ogłasza, że został zaproszony do udziału w 4. Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha "Granatowe Góry", który odbędzie się w Wiśle w czerwcu 2024 roku. Teatr zaprezentuje spektakl "Narty Ojca Świętego", oparty o tekst patrona Festiwalu. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

Nowy Rok zaczynamy od wyjątkowego wydarzenia artystycznego! Nowa Przestrzeń Sztuki oraz Bristol ART & Medical SPA serdecznie zapraszają na coroczny wernisaż wystawy Kalendarz Artystyczny na Rok 2024. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia (sobota) o godzinie 17:00 w Hotelu Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju.

Kalendarz Artystyczny na Rok 2024

Edycja: 2024-01-04 12:28 - Komentarze: (0)  (odsłon: 926)

Nowy Rok zaczynamy od wyjątkowego wydarzenia artystycznego! Nowa Przestrzeń Sztuki oraz Bristol ART & Medical SPA serdecznie zapraszają na coroczny wernisaż wystawy "Kalendarz Artystyczny na Rok 2024". Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia (sobota) o godzinie 17:00 w Hotelu Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju. więcej»

29 grudnia Europejskie Centrum Bajki przeniosło swoich gości w magiczną krainę hawajskich tańców i niezwykłych animacji, tworząc niezapomnianą atmosferę sylwestrowej zabawy.

Bajkowy Sylwester w Europejskim Centrum Bajki rozświetlił ostatnie dni roku (foto)

Edycja: 2024-01-03 14:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 827)

29 grudnia Europejskie Centrum Bajki przeniosło swoich gości w magiczną krainę hawajskich tańców i niezwykłych animacji, tworząc niezapomnianą atmosferę sylwestrowej zabawy. więcej»

31 grudnia sala widowiskowa Buskiego Samorządowego Centrum Kultury stała się miejscem magicznej podróży przez niezapomniane dzieła jednego z najwybitniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki, Zbigniewa Wodeckiego. Zapraszamy na fotorelację z Koncertu Sylwestrowego.

'Zacznij od Bacha' - Sylwestrowy Koncert w Buskim Samorządowym Centrum Kultury (foto)

Edycja: 2024-01-03 12:16 - Komentarze: (4)  (odsłon: 3093)

31 grudnia sala widowiskowa Buskiego Samorządowego Centrum Kultury stała się miejscem magicznej podróży przez niezapomniane dzieła jednego z najwybitniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki, Zbigniewa Wodeckiego. Zapraszamy na fotorelację z Koncertu Sylwestrowego. więcej»

Stowarzyszenie Razem Dzieciom z siedzibą w Busku-Zdroju po raz kolejny zorganizowało wyjątkowy wyjazd dla swoich członków w ramach projektu Kultura przez duże K. Tym razem uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć nagranie koncertu Andrea Rieu Śnieżne Boże Narodzenie w kieleckim Multikinie.

Stowarzyszenie 'Razem Dzieciom' z Buska-Zdroju w świątecznym klimacie Andrea Rieu w Kielcach

Edycja: 2023-12-30 11:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1213)

Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju po raz kolejny zorganizowało wyjątkowy wyjazd dla swoich członków w ramach projektu "Kultura przez duże 'K'". Tym razem uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć nagranie koncertu Andrea Rieu "Śnieżne Boże Narodzenie" w kieleckim Multikinie. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

fax (41) 378 20 89

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest śpiewanie kolęd. W tym roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju postanowili wprowadzić społeczność szkolną w świąteczny nastrój i zorganizowali Koncert Kolęd. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

'Koncert Kolęd' w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Kopernika w Busku-Zdroju (video)

Edycja: 2023-12-30 10:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1292)

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest śpiewanie kolęd. W tym roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju postanowili wprowadzić społeczność szkolną w świąteczny nastrój i zorganizowali "Koncert Kolęd". Zapraszamy do obejrzenia materiału video. więcej»

W dawnej polskiej kulturze wiejskiej sylwester nie był świętowany. Jednak w latach 70. i 80. XIX wieku zaczęły się pojawiać organizowane przez młodzież zabawy noworoczne. Starsze pokolenie mieszkańców wsi jednak w nich nie uczestniczyło.

Karnawał i Nowy Rok w polskiej tradycji ludowej

Edycja: 2023-12-29 09:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 9622)

W dawnej polskiej kulturze wiejskiej sylwester nie był świętowany. Jednak w latach 70. i 80. XIX wieku zaczęły się pojawiać organizowane przez młodzież zabawy noworoczne. Starsze pokolenie mieszkańców wsi jednak w nich nie uczestniczyło. więcej»

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza 6 stycznia o godzinie 18:45 do Klasztoru OO. Franciszkanów w Pińczowie na koncert kolęd.

Wyjątkowy Koncert Kolęd z Luka Mazur Quartet i Mają Wojtaszek w Pińczowie

Edycja: 2023-12-28 16:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4190)

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza 6 stycznia o godzinie 18:45 do Klasztoru OO. Franciszkanów w Pińczowie na koncert kolęd. więcej»

31 grudnia Centrum Kultury w Jędrzejowie zaprasza na Sylwestra pod Gwiazdami. To wyjątkowe wydarzenie, skierowane do wszystkich mieszkańców Jędrzejowa i okolic, ma na celu stworzenie niepowtarzalnej atmosfery pełnej radości, muzyki i pozytywnej energii.

Jędrzejów zaprasza na 'Sylwestra pod Gwiazdami'

Edycja: 2023-12-28 16:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3542)

31 grudnia Centrum Kultury w Jędrzejowie zaprasza na 'Sylwestra pod Gwiazdami'. To wyjątkowe wydarzenie, skierowane do wszystkich mieszkańców Jędrzejowa i okolic, ma na celu stworzenie niepowtarzalnej atmosfery pełnej radości, muzyki i pozytywnej energii. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Zapraszamy na kolejne muzyczne wydarzenie! 28 grudnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym #TężniaBusko będziemy mieli przyjemność gościć piosenkarkę z Nowego Jorku - Siggy Davis, niezwykle charyzmatyczną artystkę o przepięknym, potężnym głosie.

Koncert Siggy Davis w Domu Zdrojowym przy Tężni Busko

Edycja: 2023-12-27 10:35 - Komentarze: (1)  (odsłon: 861)

Zapraszamy na kolejne muzyczne wydarzenie! 28 grudnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym #TężniaBusko będziemy mieli przyjemność gościć piosenkarkę z Nowego Jorku - Siggy Davis, niezwykle charyzmatyczną artystkę o przepięknym, potężnym głosie. więcej»

W całej Polsce wieczerzę wigilijną poprzedza celebra dzielenia się świętym chlebem - opłatkiem - na znak pojednania, miłości, przyjaźni i pokoju.

Boże Narodzenie: znaczenie opłatka

Edycja: 2023-12-23 09:35 - Komentarze: (0)  (odsłon: 16490)

W całej Polsce wieczerzę wigilijną poprzedza celebra dzielenia się świętym chlebem - opłatkiem - na znak pojednania, miłości, przyjaźni i pokoju. więcej»

Młodzieżowa Orkiestra Dęta, działająca przy Szkole Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju, serdecznie zaprasza do wysłuchania nagrania świątecznego.

Muzyczne Świąteczne Życzenia od Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Buska-Zdroju

Edycja: 2023-12-22 10:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1296)

Młodzieżowa Orkiestra Dęta, działająca przy Szkole Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju, serdecznie zaprasza do wysłuchania nagrania świątecznego. więcej»

Zapraszamy na koncert świąteczny Na jawie jak we śnie z udziałem saksofonisty, Marcina Walasa. Koncert odbędzie się w piątek, 22 grudnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni.

'Na jawie jak we śnie' - Koncert świąteczny Marcina Walasa

Edycja: 2023-12-21 12:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1732)

Zapraszamy na koncert świąteczny 'Na jawie jak we śnie' z udziałem saksofonisty, Marcina Walasa. Koncert odbędzie się w piątek, 22 grudnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji  parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Grudzień w Willi Polonia był niezwykle owocny pod względem wydarzeń poświęconych fotografii, a jednym z momentów tego cyklu było  spotkanie z Lidią Popiel. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Spotkanie z Lidią Popiel w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia: 'Tajemnice Portretu' (foto)

Edycja: 2023-12-21 10:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2601)

Grudzień w Willi Polonia był niezwykle owocny pod względem wydarzeń poświęconych fotografii, a jednym z momentów tego cyklu było spotkanie z Lidią Popiel. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. więcej»

Uczniowie ze szkół podstawowych z Powiatu Buskiego po raz szósty spotkali się na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, aby podzielić się swoimi talentami wokalnymi. Zachęcamy do obejrzenia zapisu transmisji na żywo z VI Przeglądu Kolęd i Pastorałek - Anielskie Kolędowanie.

VI Przegląd Kolęd i Pastorałek 'Anielskie Kolędowanie' w Buskim Samorządowym Centrum Kultury - zapis Transmisji LIVE

Edycja: 2023-12-21 09:30 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3681)

Uczniowie ze szkół podstawowych z Powiatu Buskiego po raz szósty spotkali się na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, aby podzielić się swoimi talentami wokalnymi. Zachęcamy do obejrzenia zapisu transmisji na żywo z 'VI Przeglądu Kolęd i Pastorałek - Anielskie Kolędowanie. więcej»

We wtorek, 19 grudnia o godzinie 16:30 Buskie Samorządowe Centrum Kultury stanie się miejscem spotkania z tradycją i sztuką teatralną. Teatr S65+, wspólnie z Hufcem ZHP w Busku-Zdroju, zaprasza na spektakl pt. Tu jest nasze Betlejem, w reżyserii Arkadiusza Szostaka.

Wigilijne spotkanie z Teatrem S65+ i Hufcem ZHP: 'Tu jest nasze Betlejem' - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-12-19 12:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1228)

We wtorek, 19 grudnia o godzinie 16:30 Buskie Samorządowe Centrum Kultury stanie się miejscem spotkania z tradycją i sztuką teatralną. Teatr S65+, wspólnie z Hufcem ZHP w Busku-Zdroju, zaprasza na spektakl pt. "Tu jest nasze Betlejem", w reżyserii Arkadiusza Szostaka. więcej»

Wspaniała atmosfera świąt zawitała do Buska-Zdroju podczas corocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Zwycięstwa. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video wydarzenia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Busku-Zdroju: Świąteczna atmosfera na Placu Zwycięstwa (foto/nowe video)

Edycja: 2023-12-18 13:45 - Komentarze: (9)  (odsłon: 7396)

Wspaniała atmosfera świąt zawitała do Buska-Zdroju podczas corocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Zwycięstwa. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video wydarzenia. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

W poniedziałek, 18 grudnia, Busko-Zdrój stanie się miejscem muzycznej zabawy. Zapraszamy o godz. 16:00 na Świąteczne Karaoke w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni.

Świąteczne Karaoke w Domu Zdrojowym: Wspólne śpiewanie i ubieranie choinki

Edycja: 2023-12-18 11:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1621)

W poniedziałek, 18 grudnia, Busko-Zdrój stanie się miejscem muzycznej zabawy. Zapraszamy o godz. 16:00 na Świąteczne Karaoke w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni. więcej»

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi tradycyjne przygotowania, w tym ubieranie choinek. Dlaczego jodła stała się symbolem świąt?

Boże Narodzenie: symbolika jodły w kulturach świata

Edycja: 2023-12-18 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 8609)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi tradycyjne przygotowania, w tym ubieranie choinek. Dlaczego jodła stała się symbolem świąt? więcej»

W sobotę, 16 grudnia, Galeria Sztuki Gromada w Busku-Zdroju była miejscem wernisażu obrazów Mariana Żywczyka, buskiego artysty, który w tym roku świętuje 89 urodziny. Wydarzenie było okazją do podziwiania jego dzieł, ale także do uczczenia życiowej pasji i osiągnięć artysty.

Wernisaż Mariana Żywczyka 'Akwarela' w Galerii Sztuki Hotelu Gromada

Edycja: 2023-12-17 13:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1569)

W sobotę, 16 grudnia, Galeria Sztuki Gromada w Busku-Zdroju była miejscem wernisażu obrazów Mariana Żywczyka, buskiego artysty, który w tym roku świętuje 89 urodziny. Wydarzenie było okazją do podziwiania jego dzieł, ale także do uczczenia życiowej pasji i osiągnięć artysty. więcej»

Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu. Spektakl Być Kobietą, czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości już 18 stycznia 2024r. zawita na scenę Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

'Być Kobietą' - czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości: Komedia, która bawi do ostatniej minuty

Edycja: 2023-12-15 15:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1037)

Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu. Spektakl 'Być Kobietą, czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości' już 18 stycznia 2024r. zawita na scenę Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza mieszkańców oraz wszystkich miłośników muzyki na Koncert Świąteczny. 14 grudnia o godzinie 19:00 będziemy mieli okazję wysłuchać występu trzech utalentowanych tenorów.

Koncert Świąteczny z udziałem wspaniałych Tenorów!

Edycja: 2023-12-14 09:02 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1848)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza mieszkańców oraz wszystkich miłośników muzyki na Koncert Świąteczny. 14 grudnia o godzinie 19:00 będziemy mieli okazję wysłuchać występu trzech utalentowanych tenorów. więcej»

Kabaret Smile, legenda polskiej sceny kabaretowej, obchodzi swoje wyjątkowe 20-lecie i z tej okazji przygotował coś, co z pewnością zaskoczy i rozbawi wszystkich fanów. Zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w piątek, 15 grudnia na Nowy jubileuszowy program!

Kabaret Smile - 'Nowy' program na 20-lecie!

Edycja: 2023-12-14 08:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6157)

Kabaret Smile, legenda polskiej sceny kabaretowej, obchodzi swoje wyjątkowe 20-lecie i z tej okazji przygotował coś, co z pewnością zaskoczy i rozbawi wszystkich fanów. Zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w piątek, 15 grudnia na 'Nowy' jubileuszowy program! więcej»

W najbliższy piątek, 15 grudnia, o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się koncert kolędowy Iwony Węgrowskiej. Artystka zabierze nas w muzyczną podróż po świecie tradycyjnych i nowoczesnych melodii świątecznych.

Busko-Zdrój w świątecznym nastroju: Koncert Kolęd z Iwoną Węgrowską

Edycja: 2023-12-13 14:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1153)

W najbliższy piątek, 15 grudnia, o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się koncert kolędowy Iwony Węgrowskiej. Artystka zabierze nas w muzyczną podróż po świecie tradycyjnych i nowoczesnych melodii świątecznych. więcej»

W klubie Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się otwarcie wystawy prac zgłoszonych do XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Ponidzie 2023. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji foto/video z wydarzenia.

Święto fotografii w Busku-Zdroju: Podsumowanie XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Ponidzie 2023 (foto/nowe video)

Edycja: 2023-12-12 14:51 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2263)

W klubie Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się otwarcie wystawy prac zgłoszonych do XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Ponidzie 2023. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji foto/video z wydarzenia. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

W niedzielę, 3 grudnia Europejskie Centrum Bajki zamieniło się w bajkową krainę, gdy Pacanów odwiedził Święty Mikołaj wraz z radosnymi elfami!

Bajkowe Mikołajki w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie! (foto)

Edycja: 2023-12-12 14:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 904)

W niedzielę, 3 grudnia Europejskie Centrum Bajki zamieniło się w bajkową krainę, gdy Pacanów odwiedził Święty Mikołaj wraz z radosnymi elfami! więcej»

W nadchodzącym sezonie zimowym mieszkańcy Buska-Zdroju mają powód do radości, gdyż Kompleks Tężnia otworzył swoje podwoje dla miłośników jazdy na łyżwach. Oficjalne otwarcie lodowiska miało miejsce w sobotę, 9 grudnia 2023 roku, przynosząc z sobą nie tylko radość z zimowej rozrywki, ale także fascynujący pokaz grupy Walley Ice Story.

Oficjalne otwarcie lodowiska w Kompleksie Tężnia (foto/nowe video)

Edycja: 2023-12-11 12:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1702)

W nadchodzącym sezonie zimowym mieszkańcy Buska-Zdroju mają powód do radości, gdyż Kompleks Tężnia otworzył swoje podwoje dla miłośników jazdy na łyżwach. Oficjalne otwarcie lodowiska miało miejsce w sobotę, 9 grudnia 2023 roku, przynosząc z sobą nie tylko radość z zimowej rozrywki, ale także fascynujący pokaz grupy Walley Ice Story. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-03-02 00:42:28

Sara - Szukam Odskoczni

Dodano: 2024-03-01 23:25:28

Sprzedam działkę

Dodano: 2024-03-01 20:18:05

Ziemniaki paszowe

Dodano: 2024-03-01 20:01:57

transport osobowy.

Dodano: 2024-03-01 18:54:25

Wynajmę budynek z parkingiem.

Dodano: 2024-03-01 18:02:09

Sprzedam kultywator

Dodano: 2024-03-01 17:41:46

Mieszkanie 27,8 m2 na parterze - Busko-Zdrój ul. ...

Dodano: 2024-03-01 16:43:02

ORZECHY Włoskie w skorupie

Dodano: 2024-03-01 13:29:28

Działka rolno- budowlana Mikułowice

Dodano: 2024-03-01 12:16:15

Pizzer / Pizzerman / Pizzaiolo

Dodano: 2024-03-01 11:02:38

Mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-03-01 10:44:41

Montaż anten satelitarnych i naziemnych

Dodano: 2024-03-01 10:44:16

Sprzedam meble

Dodano: 2024-03-01 10:44:03

Naprawa komputerów, laptopów

Dodano: 2024-03-01 09:38:04

sprzedam kosiarko-rozdrabniacz