Wiadomości z regionu

W piątek wieczorem, około godziny 23:00, 67-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego wyszedł z domu. Mężczyzna ubrany był w sposób nieadekwatny do panujących warunków atmosferycznych. Obawy o życie i zdrowie 67-latka były duże, co skłoniło bliskich do natychmiastowego powiadomienia policji.

Policyjny pies bohaterem akcji ratunkowej

Edycja: 2023-12-18 12:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3009)

W piątek wieczorem, około godziny 23:00, 67-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego wyszedł z domu. Mężczyzna ubrany był w sposób nieadekwatny do panujących warunków atmosferycznych. Obawy o życie i zdrowie 67-latka były duże, co skłoniło bliskich do natychmiastowego powiadomienia policji. więcej»

Temperatura w okolicach 0 stopni powoduje nieustanne topnienie i zamarzanie zalegającego na drogach śniegu. Sprawia to, że warunki do jazdy wymagają zdecydowanie innego stylu prowadzenia auta.

Zimowa aura nie wybacza błędów kierowcom

Edycja: 2023-12-14 13:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6415)

Temperatura w okolicach 0 stopni powoduje nieustanne topnienie i zamarzanie zalegającego na drogach śniegu. Sprawia to, że warunki do jazdy wymagają zdecydowanie innego stylu prowadzenia auta. więcej»

W środę, 13 grudnia o godzinie 6:21, Państwowa Straż Pożarna w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu znajdującego się w garażu na prywatnej posesji.

W Siesławicach paliło się BMW

Edycja: 2023-12-14 11:07 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2550)

W środę, 13 grudnia o godzinie 6:21, Państwowa Straż Pożarna w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu znajdującego się w garażu na prywatnej posesji. więcej»

Nocą z poniedziałku na wtorek w kieleckim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Peryferyjnej doszło do tragicznego pożaru, który pochłonął życie trzech kobiet w wieku 76, 87 i 88 lat. Informacje te potwierdziła we wtorek rano mł. asp. Małgorzata Pędzik, oficer prasowa kieleckiej policji. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Pożar w Domu Pomocy Społecznej w Kielcach: Śmierć trzech pensjonariuszek

Edycja: 2023-12-12 09:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2105)

Nocą z poniedziałku na wtorek w kieleckim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Peryferyjnej doszło do tragicznego pożaru, który pochłonął życie trzech kobiet w wieku 76, 87 i 88 lat. Informacje te potwierdziła we wtorek rano mł. asp. Małgorzata Pędzik, oficer prasowa kieleckiej policji. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

W poniedziałek, 11 grudnia br., w obecności Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej. Nowe obowiązki zostały przydzielone mł. insp. Jackowi Grudniowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach.

Uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej

Edycja: 2023-12-12 09:30 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1857)

W poniedziałek, 11 grudnia br., w obecności Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej. Nowe obowiązki zostały przydzielone mł. insp. Jackowi Grudniowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. więcej»

Zimowa idylla, choć malownicza, kryje w sobie niebezpieczeństwa, zwłaszcza gdy odwilż sprawia, że lód na zbiornikach wodnych staje się cieńszy. Dodatnie temperatury w ciągu dnia i spadki do ujemnych wartości w nocy sprawiają, że zamarznięte tafle wody ulegają ciągłym zmianom.

Bezpieczeństwo na zamarzniętych akwenach: Jak unikać zagrożeń i jak reagować w przypadku załamania lodu

Edycja: 2023-12-11 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2488)

Zimowa idylla, choć malownicza, kryje w sobie niebezpieczeństwa, zwłaszcza gdy odwilż sprawia, że lód na zbiornikach wodnych staje się cieńszy. Dodatnie temperatury w ciągu dnia i spadki do ujemnych wartości w nocy sprawiają, że zamarznięte tafle wody ulegają ciągłym zmianom. więcej»

Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju została wczoraj zaalarmowana o zniknięciu 21-letniej pensjonariuszki z ośrodka opiekuńczego w gminie Solec-Zdrój. Ze względu na niską temperaturę zachodziła możliwość wychłodzenia organizmu. Sytuacja była bardzo poważna.

Szybka i skuteczna reakcja Policji z Buska-Zdroju: Odnalezienie zaginionej 21-latki

Edycja: 2023-12-08 11:25 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1981)

Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju została wczoraj zaalarmowana o zniknięciu 21-letniej pensjonariuszki z ośrodka opiekuńczego w gminie Solec-Zdrój. Ze względu na niską temperaturę zachodziła możliwość wychłodzenia organizmu. Sytuacja była bardzo poważna. więcej»

Wczoraj, tj. w środę, 6 grudnia, w miejscowości Szczytniki w powiecie buskim, w jednej z przydomowych studni odnaleziono ciało 60-letniego mężczyzny. Obecnie trwają działania mające na celu ustalenie szczegółów tego tragicznego zdarzenia.

Tragedia w Szczytnikach: Makabryczne odkrycie w przydomowej studni

Edycja: 2023-12-07 10:28 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2704)

Wczoraj, tj. w środę, 6 grudnia, w miejscowości Szczytniki w powiecie buskim, w jednej z przydomowych studni odnaleziono ciało 60-letniego mężczyzny. Obecnie trwają działania mające na celu ustalenie szczegółów tego tragicznego zdarzenia. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

5 grudnia o godzinie 17:00 syreny radiowozów zabrzmią jednocześnie w całej Polsce, tworząc symboliczny hołd dla tych, którzy zginęli podczas wykonywania służby. To gest jedności, szacunku i solidarności wobec policjantów, którzy stracili życie.

Policjanci uczczą zmarłych kolegów: Syreny radiowozów zawyją w całym kraju o godzinie 17:00

Edycja: 2023-12-05 15:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2922)

5 grudnia o godzinie 17:00 syreny radiowozów zabrzmią jednocześnie w całej Polsce, tworząc symboliczny hołd dla tych, którzy zginęli podczas wykonywania służby. To gest jedności, szacunku i solidarności wobec policjantów, którzy stracili życie. więcej»

W miejscowości Kokot, leżącej w powiecie pińczowskim, miała miejsce dramatyczna sytuacja, która mogła zakończyć się tragicznie. W sobotę, 2 grudnia, około godziny 15:00, strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące 60-letniego mężczyzny, który zadławił się pokarmem w swoim domu.

pinczow24.pl: Szybka i zdecydowana akcja: Pińczowscy Strażacy ocalili życie mężczyzny

Edycja: 2023-12-03 13:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3693)

W miejscowości Kokot, leżącej w powiecie pińczowskim, miała miejsce dramatyczna sytuacja, która mogła zakończyć się tragicznie. W sobotę, 2 grudnia, około godziny 15:00, strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące 60-letniego mężczyzny, który zadławił się pokarmem w swoim domu. więcej»

16-letnia mieszkanka Buska-Zdroju trafiła do szpitala z objawami zatrucia czadem. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 30 listopada około godziny 20 w jednym z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej. Informacje na temat zdarzenia przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej.

Zatrucie czadem w Busku-Zdroju: 16-latka trafiła do szpitala

Edycja: 2023-11-30 22:00 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1748)

16-letnia mieszkanka Buska-Zdroju trafiła do szpitala z objawami zatrucia czadem. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 30 listopada około godziny 20 w jednym z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej. Informacje na temat zdarzenia przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej. więcej»

W ciągu zaledwie dwóch dni, po zmianie pogody i opadach śniegu, policja w Busku-Zdroju odnotowała aż siedem zdarzeń drogowych. Pięć z nich miało miejsce we wtorek, 28 listopada, a dwa kolejne w środę, 29 listopada.

Trudne warunki na drogach: Seria kolizji po opadach śniegu

Edycja: 2023-11-30 13:13 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1072)

W ciągu zaledwie dwóch dni, po zmianie pogody i opadach śniegu, policja w Busku-Zdroju odnotowała aż siedem zdarzeń drogowych. Pięć z nich miało miejsce we wtorek, 28 listopada, a dwa kolejne w środę, 29 listopada. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

W minioną niedzielę wieczorem, dwóch mieszkańców powiatu jędrzejowskiego zostało zatrzymanych pod zarzutem bestialskiego znęcania się nad pieskami. Pomimo szybkiej reakcji policji i podjętych czynności ratunkowych, tylko jedno z czterech zakopanych w ziemi szczeniąt przeżyło.

Odpowiedzą za uśmiercenie szczeniaków

Edycja: 2023-11-29 10:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4508)

W minioną niedzielę wieczorem, dwóch mieszkańców powiatu jędrzejowskiego zostało zatrzymanych pod zarzutem bestialskiego znęcania się nad pieskami. Pomimo szybkiej reakcji policji i podjętych czynności ratunkowych, tylko jedno z czterech zakopanych w ziemi szczeniąt przeżyło. więcej»

W minioną sobotę, 25 listopada, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego dla nowych strażaków ochotników z powiatu buskiego. To ważne wydarzenie stanowiło zwieńczenie intensywnego kursu, który trwał od 1 października do 25 listopada 2023 roku.

Gotowi na akcję: Buscy Strażacy Ochotnicy ukończyli szkolenie podstawowe

Edycja: 2023-11-29 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2867)

W minioną sobotę, 25 listopada, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego dla nowych strażaków ochotników z powiatu buskiego. To ważne wydarzenie stanowiło zwieńczenie intensywnego kursu, który trwał od 1 października do 25 listopada 2023 roku. więcej»

W nocy z 27 na 28 listopada 2023 roku trwała akcja gaszenia pożaru budynku inwentarskiego w miejscowości Klępie Dolne, gmina Stopnica. Alarm o zgłoszeniu pożaru wpłynął do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju o godzinie 23:18.

Pożar budynku inwentarskiego w miejscowości Klępie Dolne - Szybka i skuteczna akcja strażaków

Edycja: 2023-11-28 14:19 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1406)

W nocy z 27 na 28 listopada 2023 roku trwała akcja gaszenia pożaru budynku inwentarskiego w miejscowości Klępie Dolne, gmina Stopnica. Alarm o zgłoszeniu pożaru wpłynął do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju o godzinie 23:18. więcej»

Dziś przed południem, na trasie z Buska-Zdroju w kierunku Pińczowa, doszło do dachowania samochodu.

Nagły manewr i dachowanie na trasie Busko-Zdrój - Pińczów

Edycja: 2023-11-28 13:15 - Komentarze: (4)  (odsłon: 4908)

Dziś przed południem, na trasie z Buska-Zdroju w kierunku Pińczowa, doszło do dachowania samochodu. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Dzisiaj, w rejonie ulicy Konstantego Miodowicza doszło do dwóch kolizji drogowych. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, potwierdził informacje na temat kolizji, podkreślając, że wszyscy uczestnicy zdarzeń wyszli z nich bez obrażeń.

Uwaga Ślisko! Kolizje w Busku-Zdroju!

Edycja: 2023-11-28 12:29 - Komentarze: (4)  (odsłon: 2436)

Dzisiaj, w rejonie ulicy Konstantego Miodowicza doszło do dwóch kolizji drogowych. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, potwierdził informacje na temat kolizji, podkreślając, że wszyscy uczestnicy zdarzeń wyszli z nich bez obrażeń. więcej»

Ostatnia noc przyniosła zmianę pogody. Padający śnieg i niska temperatura z pewnością nie są ułatwieniem dla uczestników ruchu drogowego, szczególnie dla kierujących. Większość kierowców widząc takie warunki zachowuje dużą ostrożność, jeździ wolniej i uważnie. Niestety nie wszyscy właściwie dostosowują się do tych warunków. Apelujemy o rozwagę!

Kierowco, noga z gazu!

Edycja: 2023-11-28 09:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3713)

Ostatnia noc przyniosła zmianę pogody. Padający śnieg i niska temperatura z pewnością nie są ułatwieniem dla uczestników ruchu drogowego, szczególnie dla kierujących. Większość kierowców widząc takie warunki zachowuje dużą ostrożność, jeździ wolniej i uważnie. Niestety nie wszyscy właściwie dostosowują się do tych warunków. Apelujemy o rozwagę! więcej»

Miniony weekend przyniósł niestety serię niebezpiecznych zdarzeń drogowych na terenie powiatu buskiego. Trudne warunki atmosferyczne, związane z opadami śniegu i niską temperaturą, sprawiły, że nawierzchnie dróg stały się śliskie, co skutkowało aż pięcioma kolizjami w okresie od piątkowego popołudnia do północy w niedzielę.

Niebezpieczny weekend na drogach powiatu buskiego - Apel o ostrożność i odpowiedzialność kierowców

Edycja: 2023-11-27 11:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1339)

Miniony weekend przyniósł niestety serię niebezpiecznych zdarzeń drogowych na terenie powiatu buskiego. Trudne warunki atmosferyczne, związane z opadami śniegu i niską temperaturą, sprawiły, że nawierzchnie dróg stały się śliskie, co skutkowało aż pięcioma kolizjami w okresie od piątkowego popołudnia do północy w niedzielę. więcej»

W środę, 22 listopada po godzinie 16:00, na ulicy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju, tuż przy sklepie Lidl, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się samochód osobowy marki Peugeot 207 i skuter, a w wyniku kolizji kierowca skutera został zabrany przez karetkę pogotowia.

Zderzenie samochodu i skutera na ulicy Wojska Polskiego (nowe informacje)

Edycja: 2023-11-23 10:07 - Komentarze: (4)  (odsłon: 4525)

W środę, 22 listopada po godzinie 16:00, na ulicy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju, tuż przy sklepie Lidl, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się samochód osobowy marki Peugeot 207 i skuter, a w wyniku kolizji kierowca skutera został zabrany przez karetkę pogotowia. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Do buskich funkcjonariuszy zgłosiła się 43-letnia kobieta, która stała się ofiarą ataku oszustów na popularnym portalu społecznościowym. Kobieta poinformowała, że nieznany sprawca przejął kontrolę nad jej profilem, a następnie używając komunikatora, rozesłał fałszywe prośby o opłacenie przesyłek za pomocą kodu BLIK do jej znajomych i rodziny.

Oszustwo na portalu społecznościowym: Wyłudzenie pieniędzy przez fałszywe prośby o BLIK

Edycja: 2023-11-22 10:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1200)

Do buskich funkcjonariuszy zgłosiła się 43-letnia kobieta, która stała się ofiarą ataku oszustów na popularnym portalu społecznościowym. Kobieta poinformowała, że nieznany sprawca przejął kontrolę nad jej profilem, a następnie używając komunikatora, rozesłał fałszywe prośby o opłacenie przesyłek za pomocą kodu BLIK do jej znajomych i rodziny. więcej»

Kierowca podróżujący drogami powiatu staszowskiego w niedzielny poranek zauważył, że jadący przed nim pojazd marki Volkswagen miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Szybka reakcja świadka, który niezwłocznie skontaktował się z numerem alarmowym, a następnie zatrzymał kierującego, pozwoliła na uniknięcie potencjalnie tragicznego zdarzenia.

Kierowca z ponad 4 promilami zatrzymany dzięki szybkiej interwencji świadka

Edycja: 2023-11-20 12:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1670)

Kierowca podróżujący drogami powiatu staszowskiego w niedzielny poranek zauważył, że jadący przed nim pojazd marki Volkswagen miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Szybka reakcja świadka, który niezwłocznie skontaktował się z numerem alarmowym, a następnie zatrzymał kierującego, pozwoliła na uniknięcie potencjalnie tragicznego zdarzenia. więcej»

Na terenie gminy Wiślica, policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z buskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Iveco. Nieprzestrzeganie przepisów drogowych przez 39-letniego mężczyznę skończyło się zatrzymaniem, gdy przekroczył on o 25 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Przekroczył prędkość i trafił za kratki

Edycja: 2023-11-17 14:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1747)

Na terenie gminy Wiślica, policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z buskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Iveco. Nieprzestrzeganie przepisów drogowych przez 39-letniego mężczyznę skończyło się zatrzymaniem, gdy przekroczył on o 25 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. więcej»

Zbliża się gorący okres promocji i wyprzedaży, a wraz z nim wzrasta ryzyko padnięcia ofiarą cyberoszustw. Black Friday, nazywany dniem zakupów na całym świecie, przyciąga uwagę nie tylko entuzjastów okazji, ale również cyberprzestępców gotowych wykorzystać naszą gorączkę zakupową.

Bezpieczne zakupy online: Jak uniknąć cyberoszustw podczas Black Friday

Edycja: 2023-11-17 09:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2657)

Zbliża się gorący okres promocji i wyprzedaży, a wraz z nim wzrasta ryzyko padnięcia ofiarą cyberoszustw. Black Friday, nazywany dniem zakupów na całym świecie, przyciąga uwagę nie tylko entuzjastów okazji, ale również cyberprzestępców gotowych wykorzystać naszą gorączkę zakupową. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

fax (41) 378 20 89

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

W środę, 15 listopada, doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW w miejscowości Stopnica, na drodze krajowej nr 73. Młodszy brygadier Piotr Dziedzic, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, udzielił informacji na temat zdarzenia.

Pożar samochodu: Akcja Straży Pożarnej w Stopnicy

Edycja: 2023-11-15 15:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2790)

W środę, 15 listopada, doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW w miejscowości Stopnica, na drodze krajowej nr 73. Młodszy brygadier Piotr Dziedzic, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, udzielił informacji na temat zdarzenia. więcej»

Zadanie, które mogłoby być sprowadzone do jednego słowa - skuteczność. To właśnie można powiedzieć o ostatnich działaniach policjantów z Wydziału Kryminalnego staszowskiej komendy, którzy nie tylko zatrzymali poszukiwanego mieszkańca miasta, ale także odkryli znaczne ilości narkotyków podczas operacji.

Poszukiwany i znaleziony: Zatrzymanie mieszkańca Staszowa z narkotykami

Edycja: 2023-11-15 11:08 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1535)

Zadanie, które mogłoby być sprowadzone do jednego słowa - skuteczność. To właśnie można powiedzieć o ostatnich działaniach policjantów z Wydziału Kryminalnego staszowskiej komendy, którzy nie tylko zatrzymali poszukiwanego mieszkańca miasta, ale także odkryli znaczne ilości narkotyków podczas operacji. więcej»

Policjanci ruchu drogowego z buskiej komendy podjęli interwencję, zatrzymując do kontroli pojazd marki Audi. Kierujący, 36-letni mieszkaniec gminy Chmielnik, zwrócił na siebie uwagę mundurowych swoim nietypowym manewrem - zawrócił na widok patrolu.

Zatrzymany kierowca z aktywnymi zakazami. Grozi mu do 5 lat więzienia

Edycja: 2023-11-14 13:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1514)

Policjanci ruchu drogowego z buskiej komendy podjęli interwencję, zatrzymując do kontroli pojazd marki Audi. Kierujący, 36-letni mieszkaniec gminy Chmielnik, zwrócił na siebie uwagę mundurowych swoim nietypowym manewrem - zawrócił na widok patrolu. więcej»

W ostatnich doniesieniach z gminy Pińczów pojawiła się historia nietypowego incydentu z udziałem 42-letniego kierowcy. Choć początkowo interwencja policji miała związek z podejrzeniem nietrzeźwości, to podczas kontroli odkryto nielegalne przełożenie tablic rejestracyjnych z innego pojazdu. Co więcej, od 1 października 2023 roku taki akt został uznany za przestępstwo.

pinczow24.pl: Nietrzeźwy kierowca przełożył tablice i stanie przed sądem

Edycja: 2023-11-09 14:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3123)

W ostatnich doniesieniach z gminy Pińczów pojawiła się historia nietypowego incydentu z udziałem 42-letniego kierowcy. Choć początkowo interwencja policji miała związek z podejrzeniem nietrzeźwości, to podczas kontroli odkryto nielegalne 'przełożenie' tablic rejestracyjnych z innego pojazdu. Co więcej, od 1 października 2023 roku taki akt został uznany za przestępstwo. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie skutecznie zakończyli śledztwo w sprawie rozboju, zatrzymując dwie osoby podejrzane o to przestępstwo.

Rozbój w Staszowie - zatrzymano sprawców

Edycja: 2023-11-06 09:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4631)

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie skutecznie zakończyli śledztwo w sprawie rozboju, zatrzymując dwie osoby podejrzane o to przestępstwo. więcej»

W czwartkowe popołudnie w miejscowości Zdanowice, powiat jędrzejowski, miało miejsce tragiczne zdarzenie na placu budowy. Policja bada okoliczności wypadku, w którym stracił życie pieszy potrącony przez ciężarówkę.

Tragiczny wypadek w Zdanowicach - Pieszy stracił życie potrącony przez ciężarówkę

Edycja: 2023-11-02 17:04 - Komentarze: (1)  (odsłon: 4379)

W czwartkowe popołudnie w miejscowości Zdanowice, powiat jędrzejowski, miało miejsce tragiczne zdarzenie na placu budowy. Policja bada okoliczności wypadku, w którym stracił życie pieszy potrącony przez ciężarówkę. więcej»

Święto Wszystkich Świętych to wyjątkowy okres zadumy, refleksji i pamięci, kiedy wspominamy tych, którzy odeszli. Jednakże warto pamiętać, że w tym czasie na drogach trwa wzmożony ruch pojazdów i pieszych. Dlatego apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas jazdy.

Wzmożony ruch na drogach w związku ze Świętem 'Wszystkich Świętych'

Edycja: 2023-10-31 16:01 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1849)

Święto Wszystkich Świętych to wyjątkowy okres zadumy, refleksji i pamięci, kiedy wspominamy tych, którzy odeszli. Jednakże warto pamiętać, że w tym czasie na drogach trwa wzmożony ruch pojazdów i pieszych. Dlatego apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas jazdy. więcej»

W miniony piątek, 27 października po godzinie 15-stej, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z naczepą w miejscowości Magierów, w gminie Solec-Zdrój.

Wypadek w Magierowie. Kierowca ciężarówki zjechał na przeciwny pas ruchu

Edycja: 2023-10-30 13:33 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3047)

W miniony piątek, 27 października po godzinie 15-stej, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z naczepą w miejscowości Magierów, w gminie Solec-Zdrój. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu buskiego ujawniono nielegalne przechowywanie niebezpiecznych odpadów, co wywołało natychmiastową reakcję służb odpowiedzialnych za ochronę środowiska oraz zwalczania przestępczości gospodarczej. Za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Nieprawidłowe składowanie odpadów niebezpiecznych na terenie powiatu buskiego

Edycja: 2023-10-30 11:34 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2954)

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu buskiego ujawniono nielegalne przechowywanie niebezpiecznych odpadów, co wywołało natychmiastową reakcję służb odpowiedzialnych za ochronę środowiska oraz zwalczania przestępczości gospodarczej. Za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 5 lat pozbawienia wolności. więcej»

W miejscowości Podlesie, położonej w w gminie Oleśnica (pow. staszowski), doszło do tragicznego wypadku podczas prac rozbiórkowych starego drewnianego domu. W wyniku zawalenia się budynku ucierpiał 65-letni mężczyzna, którego mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować.

Tragedia podczas rozbiórki drewnianego domu w Podlesie pow. staszowski

Edycja: 2023-10-28 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2389)

W miejscowości Podlesie, położonej w w gminie Oleśnica (pow. staszowski), doszło do tragicznego wypadku podczas prac rozbiórkowych starego drewnianego domu. W wyniku zawalenia się budynku ucierpiał 65-letni mężczyzna, którego mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować. więcej»

Buscy kryminalni w samochodzie należącym do 45-letniego mieszkańca powiatu buskiego odkryli znaczne ilości narkotyków. Wśród zabezpieczonych substancji znalazły się m.in. 2 kilogramy amfetaminy, 1 kilogram kryształków substancji 4-CMC klefedronu, a także ponad 500 sztuk tabletek, których dokładny skład jest obecnie jeszcze nieustalony.

Policja w Akcji: 45-latek zatrzymany z 3 kilogramami narkotyków

Edycja: 2023-10-26 12:13 - Komentarze: (3)  (odsłon: 4643)

Buscy kryminalni w samochodzie należącym do 45-letniego mieszkańca powiatu buskiego odkryli znaczne ilości narkotyków. Wśród zabezpieczonych substancji znalazły się m.in. 2 kilogramy amfetaminy, 1 kilogram kryształków substancji 4-CMC klefedronu, a także ponad 500 sztuk tabletek, których dokładny skład jest obecnie jeszcze nieustalony. więcej»

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z buskiej komendy ustalili, że w jednym z gospodarstw rolnych na terenie gminy Pacanów mogą być utrzymywane psy rasy chart lub mieszańce rasy chart. Na posiadanie takich psów wymagane jest posiadanie stosownego zezwolenia.

Posiadał psy bez wymaganego zezwolenia: Dwa psy rasy chart z 8 szczeniętami zabezpieczone przez służby

Edycja: 2023-10-26 09:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2022)

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z buskiej komendy ustalili, że w jednym z gospodarstw rolnych na terenie gminy Pacanów mogą być utrzymywane psy rasy chart lub mieszańce rasy chart. Na posiadanie takich psów wymagane jest posiadanie stosownego zezwolenia. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Dziś rano doszło do kolizji drogowej na trasie Chmielnik - Busko-Zdrój na odcinku pomiędzy miejscowościami Skorzów i Młyny. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, poinformował, że zgłoszenie wpłynęło do policji około godziny 6:50 rano.

Kolizja na drodze Skorzów - Młyny: Policja bada okoliczności zdarzenia

Edycja: 2023-10-25 10:20 - Komentarze: (6)  (odsłon: 4668)

Dziś rano doszło do kolizji drogowej na trasie Chmielnik - Busko-Zdrój na odcinku pomiędzy miejscowościami Skorzów i Młyny. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, poinformował, że zgłoszenie wpłynęło do policji około godziny 6:50 rano. więcej»

W miejscowości Jakubów w powiecie jędrzejowskim, doszło do tragedii podczas prac polowych. Niestety, mężczyzna stracił życie, przygnieciony przez ciągnik rolniczy - poinformował st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach.

Tragiczny wypadek podczas prac polowych: Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

Edycja: 2023-10-24 16:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6195)

W miejscowości Jakubów w powiecie jędrzejowskim, doszło do tragedii podczas prac polowych. Niestety, mężczyzna stracił życie, przygnieciony przez ciągnik rolniczy - poinformował st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach. więcej»

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 13 września 2023 roku około godziny 17:25. Na łuku lokalnej drogi w miejscowości Czarkowy, gmina Nowy Korczyn doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla marki Honda i samochodu osobowego marki Volkswagen.

Poszukujemy świadków wypadku w miejscowości Czarkowy, gmina Nowy Korczyn

Edycja: 2023-10-18 10:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 13491)

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 13 września 2023 roku około godziny 17:25. Na łuku lokalnej drogi w miejscowości Czarkowy, gmina Nowy Korczyn doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla marki Honda i samochodu osobowego marki Volkswagen. więcej»

Dziś rano, tj. 18 października, na placu budowy w Busku-Zdroju doszło do tragicznego wypadku, który zakończył się śmiercią 30-letniego mężczyzny. Przyczyną tej tragedii było prawdopodobnie zaczadzenie. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, potwierdził tę informację, podając, że zgłoszenie o zgonie 30-latka wpłynęło do policji o godzinie 6:30 rano.

Tragiczny wypadek na budowie w Busku-Zdroju - Mężczyzna zmarł prawdopodobnie wskutek zaczadzenia

Edycja: 2023-10-18 09:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7822)

Dziś rano, tj. 18 października, na placu budowy w Busku-Zdroju doszło do tragicznego wypadku, który zakończył się śmiercią 30-letniego mężczyzny. Przyczyną tej tragedii było prawdopodobnie zaczadzenie. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, potwierdził tę informację, podając, że zgłoszenie o zgonie 30-latka wpłynęło do policji o godzinie 6:30 rano. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

W minioną sobotę rodzina z Buska- Zdroju wybrała się na grzyby do lasu w pobliżu miejscowości Grochowiska. Wśród nich była 83-latka, która tak się skupiła na szukaniu grzybów, że odłączyła się od reszty grupy i straciła orientację w terenie.

83-latka z Buska-Zdroju zagubiła się podczas grzybobrania: Szybka reakcja pińczowskiej Policji

Edycja: 2023-10-16 12:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3362)

W minioną sobotę rodzina z Buska- Zdroju wybrała się na grzyby do lasu w pobliżu miejscowości Grochowiska. Wśród nich była 83-latka, która tak się skupiła na szukaniu grzybów, że odłączyła się od reszty grupy i straciła orientację w terenie. więcej»

Nadchodzi dobry moment. Dlaczego? Teoria jest taka, że z jednej strony opony letnie zaczynają tracić swoje właściwości w niskich temperaturach, a z drugiej strony przy zbyt wysokich temperaturach opony zimowe szybko się zużywają. Dlatego nie ma sensu zmieniać opon już we wrześniu, ale zbyt późna zmiana zwiększa ryzyko poślizgu.

Kiedy zmienić opony na zimowe?

Edycja: 2023-10-16 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 11299)

Nadchodzi dobry moment. Dlaczego? Teoria jest taka, że z jednej strony opony letnie zaczynają tracić swoje właściwości w niskich temperaturach, a z drugiej strony przy zbyt wysokich temperaturach opony zimowe szybko się zużywają. Dlatego nie ma sensu zmieniać opon już we wrześniu, ale zbyt późna zmiana zwiększa ryzyko poślizgu. więcej»

Dzisiaj na terenie województwa świętokrzyskiego przeprowadzone zostaną działania pod nazwą Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego. Mundurowi będą zwracać uwagę na nieprawidłowe zachowania na drodze w relacji pieszy-kierujący oraz kierujący-pieszy. Szczególnym nadzorem objęte zostaną nieoświetlone miejsca poza obszarem zabudowanym, gdzie piesi są zobligowani do korzystania z elementów odblaskowych.

Uwaga kierowcy: Wojewódzkie działania NURD

Edycja: 2023-10-13 09:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10507)

Dzisiaj na terenie województwa świętokrzyskiego przeprowadzone zostaną działania pod nazwą "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Mundurowi będą zwracać uwagę na nieprawidłowe zachowania na drodze w relacji pieszy-kierujący oraz kierujący-pieszy. Szczególnym nadzorem objęte zostaną nieoświetlone miejsca poza obszarem zabudowanym, gdzie piesi są zobligowani do korzystania z elementów odblaskowych. więcej»

Jędrzejowscy policjanci zostali wczoraj powiadomieni o włamaniu do marketu na terenie miasta. W sprawie zatrzymany został 31-latek i jego 28-letnia wspólniczka. Podejrzani mają więcej na sumieniu i odpowiedzą również za kradzież z włamaniem do samochodu. Mężczyzna ponadto uszkodził szyby w trzech autach, a kobieta dodatkowo będzie tłumaczyła się z posiadania porcji marihuany.

Przestępcza para zatrzymana w Jędrzejowie: Włamanie, kradzież i uszkodzenia samochodów

Edycja: 2023-10-11 14:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2967)

Jędrzejowscy policjanci zostali wczoraj powiadomieni o włamaniu do marketu na terenie miasta. W sprawie zatrzymany został 31-latek i jego 28-letnia wspólniczka. Podejrzani mają więcej na sumieniu i odpowiedzą również za kradzież z włamaniem do samochodu. Mężczyzna ponadto uszkodził szyby w trzech autach, a kobieta dodatkowo będzie tłumaczyła się z posiadania porcji marihuany. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

10 października br., we wtorek, około godziny 19:30, na drodze wojewódzkiej nr 771 prowadzącej z Wiślicy do Szczerbakowa doszło do tragicznego wypadku drogowego. 30-letni kierowca samochodu Renault Trafic, potrącił 54-letniego mężczyznę, który niestety stracił życie na miejscu.

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej w Wiślicy

Edycja: 2023-10-11 09:42 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2804)

10 października br., we wtorek, około godziny 19:30, na drodze wojewódzkiej nr 771 prowadzącej z Wiślicy do Szczerbakowa doszło do tragicznego wypadku drogowego. 30-letni kierowca samochodu Renault Trafic, potrącił 54-letniego mężczyznę, który niestety stracił życie na miejscu. więcej»

W szybki i zgrany sposób 45 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie oraz 22 strażaków ochotników z miejscowej OSP połączyło siły, aby odnaleźć zaginionego 43-letniego mężczyznę. Dzięki ich wspólnym wysiłkom, zaginiony został szybko zlokalizowany i otrzymał niezbędną pomoc.

pinczow24.pl: Wieczorne poszukiwania grzybiarza

Edycja: 2023-10-10 16:29 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1984)

W szybki i zgrany sposób 45 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie oraz 22 strażaków ochotników z miejscowej OSP połączyło siły, aby odnaleźć zaginionego 43-letniego mężczyznę. Dzięki ich wspólnym wysiłkom, zaginiony został szybko zlokalizowany i otrzymał niezbędną pomoc. więcej»

Wczoraj w Busku-Zdroju doszło do nietypowej sytuacji, gdy miejscowi policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Incydent zakończył się zatrzymaniem 30-letniego mężczyzny, który próbował uniknąć odpowiedzialności karnej, posługując się personaliami swojego brata.

Awantura i próba oszustwa: Mężczyzna zatrzymany podczas interwencji domowej

Edycja: 2023-10-10 16:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2870)

Wczoraj w Busku-Zdroju doszło do nietypowej sytuacji, gdy miejscowi policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Incydent zakończył się zatrzymaniem 30-letniego mężczyzny, który próbował uniknąć odpowiedzialności karnej, posługując się personaliami swojego brata. więcej»

W dniu 6 października 2023 roku o godzinie 16:40 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odebrało zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Zielonki, gminie Solec-Zdrój.

Akcja Ratunkowa Straży Pożarnej: Pożar Hali Magazynowej w Zielonkach

Edycja: 2023-10-07 09:20 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3096)

W dniu 6 października 2023 roku o godzinie 16:40 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odebrało zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Zielonki, gminie Solec-Zdrój. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Dzisiejszej nocy tuż przed godziną 2 dyżurny jędrzejowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w mieście kierującym seatem, jedzie bez włączonych świateł, a do tego pod prąd. Mundurowi szybko natrafili opisany pojazd, a w nim siedzącego za kierownicą 38-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,8 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień, a do tego nie był właścicielem seata.

Nietrzeźwy kierowca seata z 1,8 promila alkoholu ujęty przez policję w Jędrzejowie

Edycja: 2023-10-06 09:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3356)

Dzisiejszej nocy tuż przed godziną 2 dyżurny jędrzejowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w mieście kierującym seatem, jedzie bez włączonych świateł, a do tego "pod prąd". Mundurowi szybko natrafili opisany pojazd, a w nim siedzącego za kierownicą 38-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,8 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień, a do tego nie był właścicielem seata. więcej»

W ostatnich dniach Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie, które jest kolejnym przykładem oszustwa. 67-letnia mieszkanka miasta padła ofiarą przestępców podszywających się pod jej córkę. Kobieta przekazała na konto bankowe ponad dwa tysiące złotych.

Oszustwo na bliską osobę. Buska policja apeluje o ostrożność!

Edycja: 2023-10-04 11:28 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1591)

W ostatnich dniach Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie, które jest kolejnym przykładem oszustwa. 67-letnia mieszkanka miasta padła ofiarą przestępców podszywających się pod jej córkę. Kobieta przekazała na konto bankowe ponad dwa tysiące złotych. więcej»


Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-03-03 22:26:50

PODEJMĘ PRACĘ OD ZARAZ

Dodano: 2024-03-03 18:56:59

Rower młodzieżowy 24 cali

Dodano: 2024-03-03 18:56:10

Sprzedam działkę budowlaną

Dodano: 2024-03-03 18:53:37

Sprzedam 1/2 kamienicy w ścisłym centrum miasta ...

Dodano: 2024-03-03 17:13:01

Praca

Dodano: 2024-03-03 15:50:00

sprzedam orzechy obierane wyke oraz gorczyce

Dodano: 2024-03-03 14:42:27

Praca

Dodano: 2024-03-03 11:18:39

Kultywator

Dodano: 2024-03-03 11:01:03

Daszek-oslona od słońca do Toyoty RAW strona lew...

Dodano: 2024-03-03 10:55:37

Samsung galaxy a53

Dodano: 2024-03-03 10:25:46

Garaż blaszany 9x5 PREMIUM* PRODUCENT*inne wymiar...

Dodano: 2024-03-03 10:13:08

Dom

Dodano: 2024-03-03 09:32:42

Kupię maszynę roniczą

Dodano: 2024-03-03 08:04:14

sprzedam kosiarko rozdrabniacz

Dodano: 2024-03-03 07:34:28

Podkaszarka