Wiadomości z regionu

Dzisiaj, przed Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbyła się konferencja z udziałem posła na Sejm RP, Michała Cieślaka, który podsumował cztery lata swojej kadencji jako reprezentanta ziemi świętokrzyskiej. Konferencja była okazją do przedstawienia raportu z działalności parlamentarnej oraz ogłoszenia nowych inwestycji w regionie.

Konferencja Posła Michała Cieślaka: Raport z działalności na rzecz rozwoju Ponidzia

Edycja: 2023-10-13 13:16 - Komentarze: (19)  (odsłon: 4190)

Dzisiaj, przed Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbyła się konferencja z udziałem posła na Sejm RP, Michała Cieślaka, który podsumował cztery lata swojej kadencji jako reprezentanta ziemi świętokrzyskiej. Konferencja była okazją do przedstawienia raportu z działalności parlamentarnej oraz ogłoszenia nowych inwestycji w regionie. więcej»

Nadchodzące wybory do Sejmu to okazja do wybrania kandydatów, którzy pragną zmienić Polskę, przywracając jej fundamentalne wartości. Jednym z tych kandydatów jest Janusz Odo, który ubiega się z listy numer 7 Polska Jest Jedna. Jego kampania wyborcza koncentruje się na promowaniu wartości, które uważa za kluczowe dla przyszłości Polski - Boga, Rodziny i Ojczyzny. Jednocześnie, Janusz Odo dzieli się swoimi zainteresowaniami i pasjami, które wzbogacają jego życie oraz wpływają na jego motywację, aby wziąć udział w wyborach.

Janusz Odo - Kandydat na Sejm z Listy 7: Polska Jest Jedna

Edycja: 2023-10-13 09:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4494)

Nadchodzące wybory do Sejmu to okazja do wybrania kandydatów, którzy pragną zmienić Polskę, przywracając jej fundamentalne wartości. Jednym z tych kandydatów jest Janusz Odo, który ubiega się z listy numer 7 "Polska Jest Jedna". Jego kampania wyborcza koncentruje się na promowaniu wartości, które uważa za kluczowe dla przyszłości Polski - Boga, Rodziny i Ojczyzny. Jednocześnie, Janusz Odo dzieli się swoimi zainteresowaniami i pasjami, które wzbogacają jego życie oraz wpływają na jego motywację, aby wziąć udział w wyborach. więcej»

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. To niezwykle ważne, abyśmy wzięli w nich udział. Apeluję szczególnie do kobiet, aby poszły i zagłosowały na listę Nowej Lewicy. Nasza lista jest silna mądrością i doświadczeniem kobiet, które zajmują połowę jej miejsc. Wierzę, że tak silna reprezentacja pań spowoduje, że kobietom w Polsce będzie się żyło lepiej.

LEWICA JEST SILNA MĄDROŚCIĄ KOBIET

Edycja: 2023-10-12 11:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 8082)

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. To niezwykle ważne, abyśmy wzięli w nich udział. Apeluję szczególnie do kobiet, aby poszły i zagłosowały na listę Nowej Lewicy. Nasza lista jest silna mądrością i doświadczeniem kobiet, które zajmują połowę jej miejsc. Wierzę, że tak silna reprezentacja pań spowoduje, że kobietom w Polsce będzie się żyło lepiej. więcej»

W ostatnich tygodniach, nasza redakcja miała okazję porozmawiać z jednym z kandydatów do Sejmu, który ubiega się o mandat poselski z 11. miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w Świętokrzyskiem. Andrzej Bydłosz, urodzony w Pacanowie i mieszkający w Busku-Zdroju, podzielił się swoimi doświadczeniami życiowymi, zawodowymi oraz swoimi poglądami na ważne kwestie społeczne.

Andrzej Bydłosz: Poznaj Kandydata na Posła Koalicji Obywatelskiej

Edycja: 2023-10-12 08:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4979)

W ostatnich tygodniach, nasza redakcja miała okazję porozmawiać z jednym z kandydatów do Sejmu, który ubiega się o mandat poselski z 11. miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w Świętokrzyskiem. Andrzej Bydłosz, urodzony w Pacanowie i mieszkający w Busku-Zdroju, podzielił się swoimi doświadczeniami życiowymi, zawodowymi oraz swoimi poglądami na ważne kwestie społeczne. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Dziś, 11 października w  Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiciele Nowej Lewicy zaprezentowali swoje plany i obietnice wyborcze. W wydarzeniu wzięli udział poseł Andrzej Szejna, profesor Jerzy Jaskiernia, Natalia Kowalska i Bogusława Długosz, prezentując swoje wizje na przyszłość Polski.

Briefing prasowy Nowej Lewicy w Busku-Zdroju: Walka o Polskę i przyszłość obywateli

Edycja: 2023-10-11 20:30 - Komentarze: (8)  (odsłon: 6079)

Dziś, 11 października w Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiciele Nowej Lewicy zaprezentowali swoje plany i obietnice wyborcze. W wydarzeniu wzięli udział poseł Andrzej Szejna, profesor Jerzy Jaskiernia, Natalia Kowalska i Bogusława Długosz, prezentując swoje wizje na przyszłość Polski. więcej»

Dzisiejsza konferencja prasowa na Targowisku Miejskim w Busku-Zdroju była okazją do przedstawienia nowych środków z Programu Inwestycji Strategicznych. W spotkaniu uczestniczyli Poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Waldemar Sikora.

Kolejne środki z Programu Inwestycji Strategicznych: Konferencja Prasowa z udziałem Posła Krzysztofa Lipca

Edycja: 2023-10-11 14:24 - Komentarze: (8)  (odsłon: 2285)

Dzisiejsza konferencja prasowa na Targowisku Miejskim w Busku-Zdroju była okazją do przedstawienia nowych środków z Programu Inwestycji Strategicznych. W spotkaniu uczestniczyli Poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Waldemar Sikora. więcej»

Stanisław Porada to niezwykle aktywny i zaangażowany mieszkaniec naszego regionu. Choć wiele osób kojarzy go z funkcją burmistrza Działoszyc, teraz postanowił podjąć wyjątkowe wyzwanie jako kandydat do Sejmu z miejsca numer 11 na liście Prawa i Sprawiedliwości.

Stanisław Porada - Kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu z Miejsca Nr 11

Edycja: 2023-10-11 13:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4236)

Stanisław Porada to niezwykle aktywny i zaangażowany mieszkaniec naszego regionu. Choć wiele osób kojarzy go z funkcją burmistrza Działoszyc, teraz postanowił podjąć wyjątkowe wyzwanie jako kandydat do Sejmu z miejsca numer 11 na liście Prawa i Sprawiedliwości. więcej»

Dr Czesław Siekierski, doktor nauk ekonomiczno-rolniczych, nauczyciel akademicki i doświadczony polityk, kandyduje na posła w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Z wieloletnim doświadczeniem w służbie publicznej dr Siekierski jest gotów wykorzystać swoją wiedzę i kompetencje, aby przyczynić się do rozwoju kraju i województwa świętokrzyskiego. Przybliżamy postać kandydata do Sejmu - dr Czesława Siekierskiego.

Dr Czesław Siekierski: Doświadczenie i Wiedza dla Rozwoju Świętokrzyskiego

Edycja: 2023-10-09 15:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6438)

Dr Czesław Siekierski, doktor nauk ekonomiczno-rolniczych, nauczyciel akademicki i doświadczony polityk, kandyduje na posła w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Z wieloletnim doświadczeniem w służbie publicznej dr Siekierski jest gotów wykorzystać swoją wiedzę i kompetencje, aby przyczynić się do rozwoju kraju i województwa świętokrzyskiego. Przybliżamy postać kandydata do Sejmu - dr Czesława Siekierskiego. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

W sobotni poranek liderka świętokrzyskiej listy Koalicji Obywatelskiej, Marzena Okła-Drewnowicz, wraz z sympatykami i kandydatami Koalicji, odwiedziła Miejskie Targowisko w Busku-Zdroju. Była to okazja do bezpośrednich rozmów z mieszkańcami i zachęcania ich do udziału w nadchodzących wyborach 15 października.

Koalicja Obywatelska w Busku-Zdroju: Spotkanie z Mieszkańcami na Targowisku (video)

Edycja: 2023-10-07 20:51 - Komentarze: (7)  (odsłon: 4148)

W sobotni poranek liderka świętokrzyskiej listy Koalicji Obywatelskiej, Marzena Okła-Drewnowicz, wraz z sympatykami i kandydatami Koalicji, odwiedziła Miejskie Targowisko w Busku-Zdroju. Była to okazja do bezpośrednich rozmów z mieszkańcami i zachęcania ich do udziału w nadchodzących wyborach 15 października. więcej»

W sobotę,7 października w ramach trwającej kampanii wyborczej, poseł Michał Cieślak, startujący z numerem 8 z listy Prawa i Sprawiedliwości, odwiedził targowisko w Busku-Zdroju, by rozmawiać z mieszkańcami i zachęcać ich do udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wydarzenie przyciągnęło uwagę licznych przechodniów i stanowiło okazję do bezpośredniego kontaktu z parlamentarzystą.

Poseł Michał Cieślak rozmawiał z Wyborcami na Targowisku w Busku-Zdroju (video)

Edycja: 2023-10-07 20:06 - Komentarze: (21)  (odsłon: 4904)

W sobotę,7 października w ramach trwającej kampanii wyborczej, poseł Michał Cieślak, startujący z numerem 8 z listy Prawa i Sprawiedliwości, odwiedził targowisko w Busku-Zdroju, by rozmawiać z mieszkańcami i zachęcać ich do udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wydarzenie przyciągnęło uwagę licznych przechodniów i stanowiło okazję do bezpośredniego kontaktu z parlamentarzystą. więcej»

Pora na Poradę - takim hasłem Renata Janik, Wicemarszałek woj. świętokrzyskiego, zachęcała do oddania głosu na kandydata PiS Stanisława Poradę.

Busko-Zdrój: Renata Janik zachęca do głosowania na kandydata PiS Stanisława Poradę

Edycja: 2023-10-07 16:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3342)

"Pora na Poradę" - takim hasłem Renata Janik, Wicemarszałek woj. świętokrzyskiego, zachęcała do oddania głosu na kandydata PiS Stanisława Poradę. więcej»

Dzisiejszego dnia, w Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa, której głównym celem było omówienie bieżących inwestycji oraz rozwoju infrastruktury w gminie Busko-Zdrój. W wydarzeniu uczestniczyli: poseł Krzysztof Lipiec, burmistrz Buska Waldemar Sikora, zastępca burmistrza Buska-Zdroju Michał Maroński oraz przewodniczący Rady Gminy Robert Burchan.

Konferencja Prasowa w Busku-Zdroju: Będą nowe inwestycje drogowe (video)

Edycja: 2023-10-06 14:19 - Komentarze: (11)  (odsłon: 2856)

Dzisiejszego dnia, w Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa, której głównym celem było omówienie bieżących inwestycji oraz rozwoju infrastruktury w gminie Busko-Zdrój. W wydarzeniu uczestniczyli: poseł Krzysztof Lipiec, burmistrz Buska Waldemar Sikora, zastępca burmistrza Buska-Zdroju Michał Maroński oraz przewodniczący Rady Gminy Robert Burchan. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Wicepremier, przewodniczący partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński, odwiedził w czwartek, 5 października Busko-Zdrój, w ramach kampanii wyborczej przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 15 października.

Wizyta Jarosława Kaczyńskiego: Prezes PiS z kampanią wyborczą w Busku-Zdroju (foto/video)

Edycja: 2023-10-06 11:10 - Komentarze: (96)  (odsłon: 25527)

Wicepremier, przewodniczący partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński, odwiedził w czwartek, 5 października Busko-Zdrój, w ramach kampanii wyborczej przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 15 października. więcej»

W poniedziałek, 2 października, na Alei Mickiewicza w Busku-Zdroju odbyło się spotkanie, podczas którego poseł Michał Cieślak przekazał promesy z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. To inicjatywa, która ma na celu ochronę i przywracanie dawnej świetności polskim zabytkom oraz wspieranie lokalnych samorządów w prowadzeniu prac konserwatorskich i renowacyjnych.

Poseł Michał Cieślak przekazał promesy z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków (video)

Edycja: 2023-10-02 13:48 - Komentarze: (8)  (odsłon: 2565)

W poniedziałek, 2 października, na Alei Mickiewicza w Busku-Zdroju odbyło się spotkanie, podczas którego poseł Michał Cieślak przekazał promesy z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. To inicjatywa, która ma na celu ochronę i przywracanie dawnej świetności polskim zabytkom oraz wspieranie lokalnych samorządów w prowadzeniu prac konserwatorskich i renowacyjnych. więcej»

XLIX Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 22 września 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

XLIX Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-09-22 09:00 - Komentarze: (14)  (odsłon: 4455)

XLIX Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 22 września 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

W poniedziałek, 19 września, odbyła się konferencja prasowa w Busku-Zdroju, na której przedstawiono kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu Świętokrzyskiego. Wydarzenie stanowiło okazję do przedstawienia programu i celów Koalicji Obywatelskiej przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Konferencja Prasowa Koalicji Obywatelskiej w Busku-Zdroju: Przedstawienie Kandydatów do Sejmu z Okręgu Świętokrzyskiego

Edycja: 2023-09-21 15:18 - Komentarze: (3)  (odsłon: 7311)

W poniedziałek, 19 września, odbyła się konferencja prasowa w Busku-Zdroju, na której przedstawiono kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu Świętokrzyskiego. Wydarzenie stanowiło okazję do przedstawienia programu i celów Koalicji Obywatelskiej przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

W związku z nadchodzącymi wyborami Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju pragnie poinformować, że wyborca, który planuje zmienić miejsce pobytu przed dniem wyborów, ma możliwość uzyskania zaświadczenia o prawie do głosowania. Takie zaświadczenie pozwala na oddanie głosu w dowolnym obwodzie głosowania na terenie kraju, za granicą lub na polskim statku morskim.

Wybory 2023 - zaświadczenia do głosowania

Edycja: 2023-09-19 17:40 - Komentarze: (4)  (odsłon: 2628)

W związku z nadchodzącymi wyborami Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju pragnie poinformować, że wyborca, który planuje zmienić miejsce pobytu przed dniem wyborów, ma możliwość uzyskania zaświadczenia o prawie do głosowania. Takie zaświadczenie pozwala na oddanie głosu w dowolnym obwodzie głosowania na terenie kraju, za granicą lub na polskim statku morskim. więcej»

W czwartek, 14 września 2023r. o godz. 10:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXV Sesja Rady Miejskiej. 
Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

LXV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-09-14 09:00 - Komentarze: (13)  (odsłon: 6082)

W czwartek, 14 września 2023r. o godz. 10:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXV Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

W środę, 30 sierpnia na Alei Mickiewicza, odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której zaprezentowano Kandydatów do Sejmu i Senatu z naszego regionu, ubiegających się o mandaty z listy Bezpartyjnych Samorządowców. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Konferencja prasowa: Przedstawienie kandydatów Bezpartyjnych Samorządowców na Wybory do Sejmu i Senatu (video)

Edycja: 2023-08-30 19:50 - Komentarze: (7)  (odsłon: 9615)

W środę, 30 sierpnia na Alei Mickiewicza, odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której zaprezentowano Kandydatów do Sejmu i Senatu z naszego regionu, ubiegających się o mandaty z listy Bezpartyjnych Samorządowców. Zapraszamy do obejrzenia materiału video. więcej»

Dzisiaj, w sobotę, 26 sierpnia, w Busku-Zdroju od godziny 10:00 odbywa się akcja zbierania podpisów na listach poparcia dla kandydatów Koalicji Obywatelskiej, którzy wystartują w nadchodzących wyborach do Sejmu.

Zbieranie podpisów na listach poparcia dla Koalicji Obywatelskiej w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-08-26 11:15 - Komentarze: (18)  (odsłon: 15084)

Dzisiaj, w sobotę, 26 sierpnia, w Busku-Zdroju od godziny 10:00 odbywa się akcja zbierania podpisów na listach poparcia dla kandydatów Koalicji Obywatelskiej, którzy wystartują w nadchodzących wyborach do Sejmu. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Sympatycy oraz członkowie Platformy Obywatelskiej powiatu buskiego serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w ważnym wydarzeniu. Już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, od godziny 10:00, będziemy czekać na Was, byście mogli złożyć swój podpis poparcia dla kandydatów Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Sejmu.

Zapraszamy do podpisanie listy poparcia kandydatów Koalicji Obywatelskiej!

Edycja: 2023-08-25 15:00 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2868)

Sympatycy oraz członkowie Platformy Obywatelskiej powiatu buskiego serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w ważnym wydarzeniu. Już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, od godziny 10:00, będziemy czekać na Was, byście mogli złożyć swój podpis poparcia dla kandydatów Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Sejmu. więcej»

W czwartek,  10 sierpnia w Busku-Zdroju, miało miejsce podpisanie umowy, która przynosi nowe inwestycje infrastruktury drogowej w powiecie buskim.

Nowe Perspektywy Rozwoju: Podpisana umowa na inwestycje drogowe w powiecie buskim (video)

Edycja: 2023-08-22 09:19 - Komentarze: (2)  (odsłon: 4928)

W czwartek, 10 sierpnia w Busku-Zdroju, miało miejsce podpisanie umowy, która przynosi nowe inwestycje infrastruktury drogowej w powiecie buskim. więcej»

Podczas ostatnich wystąpień w tej kadencji Sejmu Poseł Michał Cieślak przedstawił sprawozdanie Komisji Zdrowia w sprawie wprowadzenia zakazu sprzedaży napojów energetyzujących dzieciom i młodzieży do lat 18.

Poseł Michał Cieślak: Zakaz sprzedaży napojów energetycznych dzieciom i młodzieży - ustawa przyjęta

Edycja: 2023-08-18 13:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6048)

Podczas ostatnich wystąpień w tej kadencji Sejmu Poseł Michał Cieślak przedstawił sprawozdanie Komisji Zdrowia w sprawie wprowadzenia zakazu sprzedaży napojów energetyzujących dzieciom i młodzieży do lat 18. więcej»

W czwartek, 10 sierpnia 2023r. o godz. 15:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej.

LXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-08-10 14:01 - Komentarze: (19)  (odsłon: 5434)

W czwartek, 10 sierpnia 2023r. o godz. 15:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

W kontekście zbliżających się wyborów do Sejmu i Senatu, Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) podjęła ważny krok w kierunku zapewnienia przejrzystości i dostępu do istotnych informacji dla obywateli. Dzięki nowo uruchomionej stronie internetowej https://wybory.gov.pl, wszyscy zainteresowani mogą na bieżąco śledzić przygotowania do głosowania oraz pozyskać istotne informacje dotyczące tego ważnego wydarzenia politycznego.

PKW wprowadza specjalną stronę wyborczą: Wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzących wyborach parlamentarnych

Edycja: 2023-08-10 13:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5341)

W kontekście zbliżających się wyborów do Sejmu i Senatu, Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) podjęła ważny krok w kierunku zapewnienia przejrzystości i dostępu do istotnych informacji dla obywateli. Dzięki nowo uruchomionej stronie internetowej https://wybory.gov.pl, wszyscy zainteresowani mogą na bieżąco śledzić przygotowania do głosowania oraz pozyskać istotne informacje dotyczące tego ważnego wydarzenia politycznego. więcej»

W poniedziałek, 7 sierpnia marszałek Andrzej Bętkowski oraz członek Zarządu Województwa Marek Jońca, w obecności wicemarszałek Renaty Janik, podpisali kolejne umowy między województwem a lokalnymi samorządami na przebudowę dróg lokalnych.

Kolejne samorządy otrzymują wsparcie na modernizację dróg lokalnych

Edycja: 2023-08-08 14:30 - Komentarze: (3)  (odsłon: 8007)

W poniedziałek, 7 sierpnia marszałek Andrzej Bętkowski oraz członek Zarządu Województwa Marek Jońca, w obecności wicemarszałek Renaty Janik, podpisali kolejne umowy między województwem a lokalnymi samorządami na przebudowę dróg lokalnych. więcej»

W poniedziałek, 7 sierpnia odbyła się konferencja prasowa związana z przyznaniem dodatkowego wsparcia finansowego dla samorządów powiatu pińczowskiego. Zapraszamy do obejrzenia materiału video w naszej Telewizji internetowej Ponidzie.TV

Konferencja prasowa: Dodatkowe wsparcie dla samorządów powiatu pińczowskiego

Edycja: 2023-08-07 16:09 - Komentarze: (1)  (odsłon: 4889)

W poniedziałek, 7 sierpnia odbyła się konferencja prasowa związana z przyznaniem dodatkowego wsparcia finansowego dla samorządów powiatu pińczowskiego. Zapraszamy do obejrzenia materiału video w naszej Telewizji internetowej Ponidzie.TV więcej»

W Domu Zdrojowym Kompleksu Tężnia Busko, w dniu 3 sierpnia, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przyznaniu Gminie Busko-Zdrój ponad 9 milionów złotych w ramach dodatkowych środków rządowych na rozwój Polski lokalnej

Gmina Busko-Zdrój otrzymała ponad 9 mln zł na rozwój lokalnej infrastruktury - Konferencja prasowa w Domu Zdrojowym

Edycja: 2023-08-04 11:22 - Komentarze: (11)  (odsłon: 3275)

W Domu Zdrojowym Kompleksu Tężnia Busko, w dniu 3 sierpnia, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przyznaniu Gminie Busko-Zdrój ponad 9 milionów złotych w ramach dodatkowych środków rządowych na rozwój Polski lokalnej więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

Rada nadzorcza spółki podjęła decyzję o przeprowadzeniu referendum w celu odwołania z funkcji członkini zarządu Magdaleny Koniecznej-Różyckiej. Decyzja, która zapadła w piątek, 21 lipca jest efektem inicjatywy radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Macieja Gawina.

Jest zgoda na referendum w sprawie odwołania członka zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

Edycja: 2023-07-25 14:36 - Komentarze: (17)  (odsłon: 6328)

Rada nadzorcza spółki podjęła decyzję o przeprowadzeniu referendum w celu odwołania z funkcji członkini zarządu Magdaleny Koniecznej-Różyckiej. Decyzja, która zapadła w piątek, 21 lipca jest efektem inicjatywy radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Macieja Gawina. więcej»

W piątek, 14 lipca 2023r. o godz. 14:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej.

LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-07-14 14:00 - Komentarze: (13)  (odsłon: 4318)

W piątek, 14 lipca 2023r. o godz. 14:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. więcej»

Zarząd województwa świętokrzyskiego nie otrzymał w czwartek od radnych sejmiku absolutorium z wykonania budżetu za 2022 rok. Podczas sesji zarząd nie otrzymał też wotum zaufania. Jest to równoważne ze złożeniem wniosku o odwołanie zarządu.

Zarząd województwa bez absolutorium i wotum zaufania

Edycja: 2023-06-30 09:22 - Komentarze: (4)  (odsłon: 5936)

Zarząd województwa świętokrzyskiego nie otrzymał w czwartek od radnych sejmiku absolutorium z wykonania budżetu za 2022 rok. Podczas sesji zarząd nie otrzymał też wotum zaufania. Jest to równoważne ze złożeniem wniosku o odwołanie zarządu. więcej»

XLVIII Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 30 czerwca 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

XLVIII Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-06-30 09:00 - Komentarze: (21)  (odsłon: 5836)

XLVIII Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 30 czerwca 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Arkadiusz Bąk z PSL został nowym przewodniczącym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Zastąpił na tym stanowisku odwołanego podczas czwartkowej sesji Andrzeja Prusia (PiS).

Arkadiusz Bąk (PSL) nowym przewodniczącym sejmiku

Edycja: 2023-06-29 14:09 - Komentarze: (2)  (odsłon: 5523)

Arkadiusz Bąk z PSL został nowym przewodniczącym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Zastąpił na tym stanowisku odwołanego podczas czwartkowej sesji Andrzeja Prusia (PiS). więcej»

W czwartek, 22 czerwca 2023r. o godz. 10:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXII Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

LXII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-06-22 09:07 - Komentarze: (6)  (odsłon: 5220)

W czwartek, 22 czerwca 2023r. o godz. 10:00 w sali plenarnej, pok. 301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXII Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

Zapraszamy do wysłuchania komentarza europosła Adama Jarubasa dotyczącego Aktu o sztucznej inteligencji, który został przegłosowany w Parlamencie Europejskim. Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście wymaga uregulowania? Czy oprócz jawnych korzyści i udogodnień może również stanowić zagrożenie dla ludzi?

Akt o sztucznej inteligencji: Potrzeba regulacji w obliczu korzyści i zagrożeń

Edycja: 2023-06-15 10:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5127)

Zapraszamy do wysłuchania komentarza europosła Adama Jarubasa dotyczącego "Aktu o sztucznej inteligencji", który został przegłosowany w Parlamencie Europejskim. Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście wymaga uregulowania? Czy oprócz jawnych korzyści i udogodnień może również stanowić zagrożenie dla ludzi? więcej»

Świętokrzyskie struktury Suwerennej Polski zapraszają na spotkanie z Ministrem Michałem Wójcikiem, które odbędzie się w sobotę, 17 czerwca o godzinie 16:00 w Busku-Zdroju przy ul. Partyzantów 22 (budynek Cechu Rzemiosł Różnych).

Spotkanie z Ministrem Michałem Wójcikiem

Edycja: 2023-06-15 09:11 - Komentarze: (5)  (odsłon: 2975)

Świętokrzyskie struktury Suwerennej Polski zapraszają na spotkanie z Ministrem Michałem Wójcikiem, które odbędzie się w sobotę, 17 czerwca o godzinie 16:00 w Busku-Zdroju przy ul. Partyzantów 22 (budynek Cechu Rzemiosł Różnych). więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji  parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Mimo braku zgody Radnych sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Zarząd Uzdrowiska Busko-Zdrój.  podjął decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu Macieja Gawina ze stanowiska dyrektora szpitala Krystyna

Maciej Gawin dyscyplinarnie zwolniony ze stanowiska dyrektora szpitala 'Krystyna'

Edycja: 2023-06-06 14:02 - Komentarze: (13)  (odsłon: 7138)

Mimo braku zgody Radnych sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Zarząd Uzdrowiska Busko-Zdrój. podjął decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu Macieja Gawina ze stanowiska dyrektora szpitala 'Krystyna' więcej»

XLVII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju odbędzie się w dniu 2 czerwca 2023 roku (piątek) o godz.  13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15.

XLVII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-06-02 12:29 - Komentarze: (2)  (odsłon: 4353)

XLVII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju odbędzie się w dniu 2 czerwca 2023 roku (piątek) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. więcej»

W piątek, 2 czerwca 2023r. o godz. 15:30 w sali plenarnej, pok.301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej.

LXI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-06-02 09:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2727)

W piątek, 2 czerwca 2023r. o godz. 15:30 w sali plenarnej, pok.301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LXI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. więcej»

25 maja 2023 r. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie odbyła się uroczystość odznaczenia ponad pięćdziesięciu samorządowców z całej Polski.

Starosta Buski Jerzy Kolarz został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Edycja: 2023-05-26 14:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4442)

25 maja 2023 r. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie odbyła się uroczystość odznaczenia ponad pięćdziesięciu samorządowców z całej Polski. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

XLVI Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 26 maja 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE

XLVI Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-05-25 16:53 - Komentarze: (20)  (odsłon: 5588)

XLVI Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 26 maja 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE więcej»

W czwartek, 25 maja 2023r. o godz. 10:00 w sali plenarnej, pok.301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LX Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

LX Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-05-25 09:29 - Komentarze: (23)  (odsłon: 5841)

W czwartek, 25 maja 2023r. o godz. 10:00 w sali plenarnej, pok.301 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, przy al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju odbędzie się LX Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

Z inicjatywy Radnego Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Kamila Oliwkiewicza, zostanie złożony wniosek o zmianę Uchwały Rady Miejskiej, w sprawie zmiany zasad i opłat za parkowanie w Busku-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z konferencji.

Radny Kamil Oliwkiewicz wnosi o zmianę stawek za parkowanie (video)

Edycja: 2023-05-23 12:15 - Komentarze: (19)  (odsłon: 4371)

Z inicjatywy Radnego Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Kamila Oliwkiewicza, zostanie złożony wniosek o zmianę Uchwały Rady Miejskiej, w sprawie zmiany zasad i opłat za parkowanie w Busku-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z konferencji. więcej»

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy europosłów Adama Jarubasa i Jarosława Kalinowskiego o bieżącej sytuacji rolnictwa.

Adam Jarubas w rozmowie z Jarosławem Kalinowskim o bieżącej sytuacji rolników (video)

Edycja: 2023-05-11 09:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5900)

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy europosłów Adama Jarubasa i Jarosława Kalinowskiego o bieżącej sytuacji rolnictwa. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Agrounia w Busku-Zdroju informuje o blokadzie ronda w miejscowości Słupia w gminie Pacanów. W czwartek, 11 maja od godz. 12:00 rolnicy w ramach protestu zablokują na 24 godziny rondo na drogach krajowych DK73 i DK79.

Protest - Agrounia zablokuje rondo w miejscowości Słupia w gminie Pacanów

Edycja: 2023-05-11 09:33 - Komentarze: (9)  (odsłon: 7088)

Agrounia w Busku-Zdroju informuje o blokadzie ronda w miejscowości Słupia w gminie Pacanów. W czwartek, 11 maja od godz. 12:00 rolnicy w ramach protestu zablokują na 24 godziny rondo na drogach krajowych DK73 i DK79. więcej»

W poniedziałek, 8 maja, w Urzędzie Gminy Gnojno podpisano umowę na budowę nowoczesnego ośrodka zdrowia.

Poseł Michał Cieślak - nowy ośrodek zdrowia w gminie Gnojno

Edycja: 2023-05-09 14:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2810)

W poniedziałek, 8 maja, w Urzędzie Gminy Gnojno podpisano umowę na budowę nowoczesnego ośrodka zdrowia. więcej»

Na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej w Busku Zdroju w Pensjonacie Sanato w sobotę, 6 maja odbyło się  spotkanie z Marszałkiem Seniorem Antonim Macierewiczem. Zapraszamy do obejrzenia materiału video ze spotkania.

Antoni Macierewicz w Busku-Zdroju (video)

Edycja: 2023-05-09 09:44 - Komentarze: (8)  (odsłon: 3466)

Na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej w Busku Zdroju w Pensjonacie 'Sanato' w sobotę, 6 maja odbyło się spotkanie z Marszałkiem Seniorem Antonim Macierewiczem. Zapraszamy do obejrzenia materiału video ze spotkania. więcej»

Druga tura rozstrzygnie o tym, kto zostanie wójtem gminy Michałów w powiecie pińczowskim. Przeszli do niej Bogusław Kowalczyk i Jarosław Wleciał - wynika z protokołu Gminnej Komisji Wyborczej. Frekwencja w niedzielnym głosowaniu przekroczyła 53 proc.

pinczow24.pl: Będzie druga tura w wyborach wójta gminy Michałów

Edycja: 2023-05-08 10:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4606)

Druga tura rozstrzygnie o tym, kto zostanie wójtem gminy Michałów w powiecie pińczowskim. Przeszli do niej Bogusław Kowalczyk i Jarosław Wleciał - wynika z protokołu Gminnej Komisji Wyborczej. Frekwencja w niedzielnym głosowaniu przekroczyła 53 proc. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

XLV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

XLV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-04-30 09:20 - Komentarze: (6)  (odsłon: 4931)

XLV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2023 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

W środę, 26 kwietnia, w Centrum Kultury w Tuczępach podpisano umowy na modernizację oświetlenia ulicznego i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznych. Wartość inwestycji po przetargach wynosi 5 195 970 zł, dofinansowanie z Polskiego Ładu to kwota 4 676 373 zł.

Poseł Michał Cieślak - będą nowe inwestycje w gminie Tuczępy

Edycja: 2023-04-29 08:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5668)

W środę, 26 kwietnia, w Centrum Kultury w Tuczępach podpisano umowy na modernizację oświetlenia ulicznego i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznych. Wartość inwestycji po przetargach wynosi 5 195 970 zł, dofinansowanie z Polskiego Ładu to kwota 4 676 373 zł. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-18 17:55:52

Wykonam

Dodano: 2024-04-18 16:25:00

Sprzedam łóżko dla dziecka

Dodano: 2024-04-18 16:05:23

Przewóz rzeczy przeprowadzki transport Polska His...

Dodano: 2024-04-18 15:45:51

tralki drewniane

Dodano: 2024-04-18 14:55:42

Działka budowlana

Dodano: 2024-04-18 11:57:32

Praca

Dodano: 2024-04-18 10:53:07

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2024-04-18 10:22:51

Naprawa

Dodano: 2024-04-18 08:58:29

ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ, AUDYTY ...

Dodano: 2024-04-18 07:20:01

Pszenżyto

Dodano: 2024-04-18 06:48:37

Malowanie

Dodano: 2024-04-18 06:43:40

Labladory

Dodano: 2024-04-17 21:23:09

Przyjmę do pracy brukarz pomocnik

Dodano: 2024-04-17 17:47:48

Zbiór Truskawek

Dodano: 2024-04-17 15:12:07

Kupię maszynę rolniczą