Wiadomości z regionu

21 marca nie tylko symbolizuje nadejście wiosny, ale również jest ważnym dniem do świętowania - to właśnie dziś obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca: Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Edycja: 2024-03-21 08:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12680)

21 marca nie tylko symbolizuje nadejście wiosny, ale również jest ważnym dniem do świętowania - to właśnie dziś obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa więcej»

Lokalny i regionalny wymiar demokracji europejskiej wymaga wzmocnienia, a regiony i miasta muszą mieć wpływ na kształtowanie kolejnego strategicznego programu UE i priorytetów politycznych Komisji Europejskiej.

Europejski Komitet Regionów: władze lokalne powinny odgrywać ważniejszą rolę w przyszłej architekturze Europy

Edycja: 2024-03-21 08:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2086)

Lokalny i regionalny wymiar demokracji europejskiej wymaga wzmocnienia, a regiony i miasta muszą mieć wpływ na kształtowanie kolejnego strategicznego programu UE i priorytetów politycznych Komisji Europejskiej. więcej»

Jarosław Lach w wiadomości e-mail zwrócił się do naszej redakcji z prośbą o opublikowanie odpowiedzi skierowanej do prezesa Zarządu MPGK Sp. z o.o., Krzysztofa Kryczki. Poniżej zamieszczamy przesłany materiał.

Odpowiedź Jarosława Lacha na zamieszczone 'Sprostowanie Prezesa MPGK'

Edycja: 2024-03-20 13:50 - Komentarze: (44)  (odsłon: 3722)

Jarosław Lach w wiadomości e-mail zwrócił się do naszej redakcji z prośbą o opublikowanie odpowiedzi skierowanej do prezesa Zarządu MPGK Sp. z o.o., Krzysztofa Kryczki. Poniżej zamieszczamy przesłany materiał. więcej»

Pierwszy dzień wiosny astronomicznej w 2024 roku wypada 20 marca, dzień przed rozpoczęciem wiosny kalendarzowej, która zawsze rozpoczyna się 21 marca.

Pierwszy dzień wiosny!

Edycja: 2024-03-20 09:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 50942)

Pierwszy dzień wiosny astronomicznej w 2024 roku wypada 20 marca, dzień przed rozpoczęciem wiosny kalendarzowej, która zawsze rozpoczyna się 21 marca. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji  parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Branża transportowa, będąca kręgosłupem globalnej gospodarki, stoi przed wyzwaniami i problemami, które mogą zakłócić płynność finansową i operacyjną przedsiębiorstw. Jednym z głównych wyzwań są problemy z płatnościami, szczególnie w kontekście transportu międzynarodowego. Jak można sobie poradzić z tymi przeszkodami i zapewnić stabilność finansową firmy?

Jak sobie radzić z problemami z płatnościami w branży transportowej?

Edycja: 2024-03-20 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 434)

Branża transportowa, będąca kręgosłupem globalnej gospodarki, stoi przed wyzwaniami i problemami, które mogą zakłócić płynność finansową i operacyjną przedsiębiorstw. Jednym z głównych wyzwań są problemy z płatnościami, szczególnie w kontekście transportu międzynarodowego. Jak można sobie poradzić z tymi przeszkodami i zapewnić stabilność finansową firmy? więcej»

Przyjęliśmy projekt ustawy, który umożliwia mikroprzedsiębiorcom raz w roku, przez miesiąc, wzięcie urlopu od opłacania składki zusowskiej - powiedział we wtorek premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów.

Mikroprzedsiębiorcy będą mogli wziąć urlop od opłacania składki zusowskiej

Edycja: 2024-03-19 17:12 - Komentarze: (5)  (odsłon: 716)

Przyjęliśmy projekt ustawy, który umożliwia mikroprzedsiębiorcom raz w roku, przez miesiąc, wzięcie urlopu od opłacania składki zusowskiej - powiedział we wtorek premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów. więcej»

Od wtorku, 19 marca, pochodzący z  Buska-Zdroju Piotr Łojek pełni funkcję nowego kuratora oświaty w województwie świętokrzyskim. Akt powołania na to stanowisko został wręczony przez wojewodę Józefa Bryka.

Piotr Łojek Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty: Wojewoda wręczył akt powołania

Edycja: 2024-03-19 15:03 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3212)

Od wtorku, 19 marca, pochodzący z Buska-Zdroju Piotr Łojek pełni funkcję nowego kuratora oświaty w województwie świętokrzyskim. Akt powołania na to stanowisko został wręczony przez wojewodę Józefa Bryka. więcej»

Fundacja Słoneczna Przyszłość kontynuuje swoją misję dbania o zdrowie najmłodszych mieszkańców regionu, prowadząc program Kocham, więc badam!. W ramach tego programu przeprowadzono ponad szesnaście tysięcy badań profilaktycznych w różnych miastach całej Polski.

Fundacja 'Słoneczna Przyszłość' prosi o przekazanie 1,5% podatku na profilaktykę najmłodszych

Edycja: 2024-03-19 11:57 - Komentarze: (0)  (odsłon: 664)

Fundacja "Słoneczna Przyszłość" kontynuuje swoją misję dbania o zdrowie najmłodszych mieszkańców regionu, prowadząc program "Kocham, więc badam!". W ramach tego programu przeprowadzono ponad szesnaście tysięcy badań profilaktycznych w różnych miastach całej Polski. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

W piątek, 15 marca 2024 r. Jerzy Kolarz Starosta Buski, w obecności Członków Zarządu Powiatu Buskiego Wiesława Marca i Jerzego Kordosa, podpisał z 18 organizacjami pozarządowymi umowy na realizację w 2024 r. zadań publicznych z zakresu sportu, turystyki, kultury oraz ochrony i promocji zdrowia.

Podpisanie umów z organizacjami pozarządowymi w powiecie buskim (foto/wkrótce video)

Edycja: 2024-03-18 15:26 - Komentarze: (5)  (odsłon: 1475)

W piątek, 15 marca 2024 r. Jerzy Kolarz Starosta Buski, w obecności Członków Zarządu Powiatu Buskiego Wiesława Marca i Jerzego Kordosa, podpisał z 18 organizacjami pozarządowymi umowy na realizację w 2024 r. zadań publicznych z zakresu sportu, turystyki, kultury oraz ochrony i promocji zdrowia. więcej»

Zawody związane z biznesem są uważane za dobrze płatne i bardzo satysfakcjonujące. Jednak utrzymanie się w tej branży wymaga stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i systematycznego rozwoju. Sprawdź, czy studia podyplomowe mogą być szansą na rozwinięcie swojej kariery w takich zawodach!

Studia podyplomowe w biznesie - dobry pomysł na rozwój kariery?

Edycja: 2024-03-18 12:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 13)

Zawody związane z biznesem są uważane za dobrze płatne i bardzo satysfakcjonujące. Jednak utrzymanie się w tej branży wymaga stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i systematycznego rozwoju. Sprawdź, czy studia podyplomowe mogą być szansą na rozwinięcie swojej kariery w takich zawodach! więcej»

Sobota,  16 marca 2024 roku, pozostanie niezapomniana w historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikułowicach. To właśnie tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, zasilając szeregi drużyny, która aktualnie liczy 42 osoby!

Dumni i gotowi służyć społeczności! - Ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Edycja: 2024-03-18 10:20 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1319)

Sobota, 16 marca 2024 roku, pozostanie niezapomniana w historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikułowicach. To właśnie tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, zasilając szeregi drużyny, która aktualnie liczy 42 osoby! więcej»

Założenie sprawy frankowej nie należy do trudnych i każdy kredytobiorca posiadający kredyt we frankach może takie powództwo wnieść do sądu oczekując unieważnienie umowy kredytowej. Aby liczyć na wyrok zadowalający kredytobiorcę należy wskazać, iż umowa jest sprzeczna z prawem i taka była w chwili jej podpisania.

Co zrobić, by wygrać sprawę frankową?

Edycja: 2024-03-18 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 483)

Założenie sprawy frankowej nie należy do trudnych i każdy kredytobiorca posiadający kredyt we frankach może takie powództwo wnieść do sądu oczekując unieważnienie umowy kredytowej. Aby liczyć na wyrok zadowalający kredytobiorcę należy wskazać, iż umowa jest sprzeczna z prawem i taka była w chwili jej podpisania. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, znane jest także jako pojęcie work life balance. Dla wielu może wydawać się wyzwaniem, zwłaszcza w momencie, gdy pracujemy hybrydowo lub zdalnie. Okazuje się, że  jest to jednak możliwe przy odpowiednim podejściu i świadomych działaniach. W poniższym tekście poznacie porady, które pomogą wam osiągnięciu balansu między tymi dwoma integralnymi częściami codziennego życia.

Jak osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym? - Porady

Edycja: 2024-03-18 08:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3175)

Osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, znane jest także jako pojęcie work life balance. Dla wielu może wydawać się wyzwaniem, zwłaszcza w momencie, gdy pracujemy hybrydowo lub zdalnie. Okazuje się, że jest to jednak możliwe przy odpowiednim podejściu i świadomych działaniach. W poniższym tekście poznacie porady, które pomogą wam osiągnięciu balansu między tymi dwoma integralnymi częściami codziennego życia. więcej»

W Japonii makijaż z reguły miał maskować niedoskonałości. Był również formą wyrażania religijnych i magicznych wierzeń, a dominował w nim biały puder. Sprawdź, jak teraz wygląda make-up na miarę japońskich ulic.

Makijaż japoński - czym się wyróżnia?

Edycja: 2024-03-16 09:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12)

W Japonii makijaż z reguły miał maskować niedoskonałości. Był również formą wyrażania religijnych i magicznych wierzeń, a dominował w nim biały puder. Sprawdź, jak teraz wygląda make-up na miarę japońskich ulic. więcej»

Zakład Ubezpieczeń Społecznych szykuje się do wypłaty pierwszych trzynastek dla emerytów i rencistów jeszcze przed nadejściem Świąt Wielkanocnych. Informację tę przekazał rzecznik ZUS, podkreślając, że świadczenie zostanie przyznane automatycznie, bez konieczności składania dodatkowych wniosków.

Pierwsze 'trzynastki' dla emerytów i rencistów przed Wielkanocą

Edycja: 2024-03-16 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5920)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych szykuje się do wypłaty pierwszych "trzynastek" dla emerytów i rencistów jeszcze przed nadejściem Świąt Wielkanocnych. Informację tę przekazał rzecznik ZUS, podkreślając, że świadczenie zostanie przyznane automatycznie, bez konieczności składania dodatkowych wniosków. więcej»

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku- Zdroju informuje, iż w związku z planowanymi pracami związanymi z usunięciem awarii na sieci wodociągowej, w dniu 15.03.2024r. od godz. 8:00 do godz. 15:00  mogą wystąpić przerwy w dostawie wody lub obniżone ciśnienie wody w obrębie os. Sikorskiego - bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.

Przerwa w dostawie wody

Edycja: 2024-03-14 12:00 - Komentarze: (1)  (odsłon: 9324)

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku- Zdroju informuje, iż w związku z planowanymi pracami związanymi z usunięciem awarii na sieci wodociągowej, w dniu 15.03.2024r. od godz. 8:00 do godz. 15:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody lub obniżone ciśnienie wody w obrębie os. Sikorskiego - bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Z okazji 72 rocznicy urodzin Wojtka Belona wspominamy tak bliską dla Buska postać. Poetę, pieśniarza, jednego z najbardziej znanych twórców piosenki poetyckiej. Założyciela Wolnej Grupy Bukowiny, a przede wszystkim wielkiego miłośnika Ponidzia.

Wspominamy Wojtka Belona

Edycja: 2024-03-14 09:58 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3019)

Z okazji 72 rocznicy urodzin Wojtka Belona wspominamy tak bliską dla Buska postać. Poetę, pieśniarza, jednego z najbardziej znanych twórców piosenki poetyckiej. Założyciela Wolnej Grupy Bukowiny, a przede wszystkim wielkiego miłośnika Ponidzia. więcej»

Zbliża się czas składania rocznych zeznań podatkowych. Prosimy o finansowe wsparcie dla Hospicjum Stacjonarnego w Busku-Zdroju i przekazanie 1,5%.

1,5% DLA HOSPICJUM W BUSKU-ZDROJU

Edycja: 2024-03-14 08:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 23502)

Zbliża się czas składania rocznych zeznań podatkowych. Prosimy o finansowe wsparcie dla Hospicjum Stacjonarnego w Busku-Zdroju i przekazanie 1,5%. więcej»

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje o nowej metodzie oszustów. W internecie, w tym w popularnych serwisach społecznościowych, pojawiają się informacje o bonach lekowych lub kartach podarunkowych dla pacjentów do aptek, które rzekomo wydaje NFZ. To oszustwo oraz próba wyłudzenia danych i pieniędzy.

Nowa metoda oszustów: Uważaj na fałszywe bony lekowe

Edycja: 2024-03-13 10:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4082)

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje o nowej metodzie oszustów. W internecie, w tym w popularnych serwisach społecznościowych, pojawiają się informacje o bonach lekowych lub kartach podarunkowych dla pacjentów do aptek, które rzekomo wydaje NFZ. To oszustwo oraz próba wyłudzenia danych i pieniędzy. więcej»

Jak podaje Wikipedia, Dzień Sołtysa to coroczne polskie święto obchodzone, w większości przypadków na terenie kraju, 11 marca. Lokalnie można napotkać inne daty. Pochodzenie nie jest znane, jednak w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze w gminach wiejskich.

11 marca: Dzień Sołtysa

Edycja: 2024-03-11 09:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12424)

Jak podaje Wikipedia, 'Dzień Sołtysa' to coroczne polskie święto obchodzone, w większości przypadków na terenie kraju, 11 marca. Lokalnie można napotkać inne daty. Pochodzenie nie jest znane, jednak w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze w gminach wiejskich. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

W dniu 7 marca 2024 r. Jerzy Kolarz Starosta Buski oraz Stanisław Klimczak Wicestarosta Buski podpisali z 14 organizacjami pozarządowymi umowy na realizację w 2024 r. zadań publicznych z zakresu sportu, turystyki, kultury i edukacji ekologicznej.

Podpisanie umów na realizację zadań społecznych w powiecie buskim (foto/video)

Edycja: 2024-03-11 09:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1520)

W dniu 7 marca 2024 r. Jerzy Kolarz Starosta Buski oraz Stanisław Klimczak Wicestarosta Buski podpisali z 14 organizacjami pozarządowymi umowy na realizację w 2024 r. zadań publicznych z zakresu sportu, turystyki, kultury i edukacji ekologicznej. więcej»

W dzisiejszych czasach, kiedy życie pędzi z niespotykaną prędkością, weekendy stają się naszym małym azylem, gdzie możemy złapać oddech i odnaleźć chwilę dla siebie.

Jak miło spędzić czas w weekend bez wychodzenia z domu? Skorzystaj ze sprawdzonych sposobów

Edycja: 2024-03-11 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 732)

W dzisiejszych czasach, kiedy życie pędzi z niespotykaną prędkością, weekendy stają się naszym małym azylem, gdzie możemy złapać oddech i odnaleźć chwilę dla siebie. więcej»

Do 31 marca Serwis Samorządowy PAP czeka na zgłoszenia jednostek samorządu terytorialnego do bezpłatnego konkursu Innowacyjny Samorząd. Zgłaszać można nowatorskie rozwiązania dotyczące wszystkich aspektów funkcjonowania gmin, powiatów i województw.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu 'Innowacyjny Samorząd' 2024

Edycja: 2024-03-11 08:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4559)

Do 31 marca Serwis Samorządowy PAP czeka na zgłoszenia jednostek samorządu terytorialnego do bezpłatnego konkursu "Innowacyjny Samorząd". Zgłaszać można nowatorskie rozwiązania dotyczące wszystkich aspektów funkcjonowania gmin, powiatów i województw. więcej»

Dziś, 10 marca, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, święto dedykowane wszystkim mężczyznom. To czas, aby celebrować męskość, wspominać osiągnięcia oraz doceniać rolę mężczyzny.

Międzynarodowy Dzień Mężczyzn

Edycja: 2024-03-10 10:28 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2887)

Dziś, 10 marca, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, święto dedykowane wszystkim mężczyznom. To czas, aby celebrować męskość, wspominać osiągnięcia oraz doceniać rolę mężczyzny. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Od 10 marca 2024r. obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów PKP na trasie Busko-Zdrój - Kielce. Podany poniżej rozkład jazdy będzie obowiązywał do 8 czerwca 2024r.

Nowy rozklad połączeń kolejowych do Buska-Zdroju

Edycja: 2024-03-09 09:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 34532)

Od 10 marca 2024r. obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów PKP na trasie Busko-Zdrój - Kielce. Podany poniżej rozkład jazdy będzie obowiązywał do 8 czerwca 2024r. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w 69. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Edycja: 2024-03-08 14:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 867)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w 69. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. więcej»

W ramach atrakcji feryjnych, Stowarzyszenie Razem Dzieciom zorganizowało wyjazd do Term Chochołowskich dla kolejnej grupy dzieci z Buska-Zdroju. Wydarzenie to dostarczyło dzieciom nie tylko rozrywki, lecz także dało możliwość relaksu i aktywnego spędzenia czasu w jednym z najpiękniejszych miejsc na Podhalu.

Atrakcje dla dzieci z Buska-Zdroju: Wyjazd do Term Chochołowskich

Edycja: 2024-03-08 12:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 841)

W ramach atrakcji feryjnych, Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" zorganizowało wyjazd do Term Chochołowskich dla kolejnej grupy dzieci z Buska-Zdroju. Wydarzenie to dostarczyło dzieciom nie tylko rozrywki, lecz także dało możliwość relaksu i aktywnego spędzenia czasu w jednym z najpiękniejszych miejsc na Podhalu. więcej»

W lutym grupa 46 dzieci miała niezwykłą okazję wypoczynku i zabawy podczas zimowiska zorganizowanego w Zakopanem. Przewodnicząca Stowarzyszenia Razem Dzieciom Bogusława Majcherczak podkreśla, że wyjazd był możliwy dzięki współpracy Stowarzyszenia z Caritas Diecezji Kieleckiej.

Wiele atrakcji na zimowisku w Zakopanem dla dzieci z Buska-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-03-07 15:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1568)

W lutym grupa 46 dzieci miała niezwykłą okazję wypoczynku i zabawy podczas zimowiska zorganizowanego w Zakopanem. Przewodnicząca Stowarzyszenia 'Razem Dzieciom' Bogusława Majcherczak podkreśla, że wyjazd był możliwy dzięki współpracy Stowarzyszenia z Caritas Diecezji Kieleckiej. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

Wólka Bosowska ponownie stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Bieg Tropem Wilczym, odbywający się już po raz dwunasty w Polsce i piąty na terenie gminy Gnojno. Tegoroczna edycja zgromadziła 225 uczestników, a na mecie pojawiło się ponad 260 osób chcących upamiętnić Żołnierzy Niezłomnych.

Bieg Tropem Wilczym 2024 w Wólce Bosowskiej: Pamięć, historia i wspólnota (foto)

Edycja: 2024-03-07 10:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 838)

Wólka Bosowska ponownie stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Bieg Tropem Wilczym, odbywający się już po raz dwunasty w Polsce i piąty na terenie gminy Gnojno. Tegoroczna edycja zgromadziła 225 uczestników, a na mecie pojawiło się ponad 260 osób chcących upamiętnić Żołnierzy Niezłomnych. więcej»

Niemal co piąta firma w Polsce zajmująca się przetwórstwem przemysłowym, prowadzona jest przez kobietę. W wypadku branży IT jest to co ósme przedsiębiorstwo, a w transporcie i magazynach co dziesiąte - wynika z analizy VeloBanku na podstawie danych Eurostatu.

VeloAnaliza: co ósma firma IT i co dziesiąta transportowa należą do kobiet

Edycja: 2024-03-07 08:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3528)

Niemal co piąta firma w Polsce zajmująca się przetwórstwem przemysłowym, prowadzona jest przez kobietę. W wypadku branży IT jest to co ósme przedsiębiorstwo, a w transporcie i magazynach co dziesiąte - wynika z analizy VeloBanku na podstawie danych Eurostatu. więcej»

W środę, 6 marca 2024r. podpisano umowy na modernizację dróg powiatowych na terenie gmin Busko-Zdrój, Pacanów oraz Stopnica.

Podpisanie umów na modernizację dróg powiatowych: Kolejny krok w rozwoju infrastruktury (foto/video)

Edycja: 2024-03-06 15:29 - Komentarze: (12)  (odsłon: 2093)

W środę, 6 marca 2024r. podpisano umowy na modernizację dróg powiatowych na terenie gmin Busko-Zdrój, Pacanów oraz Stopnica. więcej»

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami na obszarze całego województwa świętokrzyskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: Będą przymrozki

Edycja: 2024-03-06 14:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2497)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami na obszarze całego województwa świętokrzyskiego. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

W Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, odbyła się konferencja prasowa inaugurująca kampanię edukacyjno-informacyjną STOP Pożarom Traw na Ziemi Świętokrzyskiej. Wydarzenie to jest odpowiedzią na coroczne wyzwania związane z intensywnym wypalaniem traw.

Kampania 'STOP Pożarom Traw' w województwie świętokrzyskim

Edycja: 2024-03-06 13:51 - Komentarze: (3)  (odsłon: 3512)

W Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, odbyła się konferencja prasowa inaugurująca kampanię edukacyjno-informacyjną "STOP Pożarom Traw" na Ziemi Świętokrzyskiej. Wydarzenie to jest odpowiedzią na coroczne wyzwania związane z intensywnym wypalaniem traw. więcej»

5 marca 2024 roku Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o wsparciu kredytobiorców, który zakłada przedłużenie wakacji kredytowych na rok 2024. Wakacje kredytowe to jedna z form wsparcia dla kredytobiorców, pozwalająca na zawieszenie spłaty rat kredytu hipotecznego.

Wakacje kredytowe przedłużone na 2024r.

Edycja: 2024-03-06 10:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1628)

5 marca 2024 roku Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o wsparciu kredytobiorców, który zakłada przedłużenie wakacji kredytowych na rok 2024. Wakacje kredytowe to jedna z form wsparcia dla kredytobiorców, pozwalająca na zawieszenie spłaty rat kredytu hipotecznego. więcej»

W ubiegły czwartek, 29 lutego w Łodzi odbyła się Gala Liderów Jakości OTOMOTO. Celebracja najlepszych praktyk na rynku motoryzacyjnym łączyła się ze świętowaniem w gronie partnerów biznesowych, ekspertów motoryzacyjnych oraz przedstawicieli świata automotive 20-lecia powstania OTOMOTO - wiodącej platformy motoryzacyjnej w Polsce.

Liderzy Jakości OTOMOTO wyłonieni - platforma nagradza za najwyższą jakość na rynku motoryzacyjnym

Edycja: 2024-03-06 08:54 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2020)

W ubiegły czwartek, 29 lutego w Łodzi odbyła się Gala Liderów Jakości OTOMOTO. Celebracja najlepszych praktyk na rynku motoryzacyjnym łączyła się ze świętowaniem w gronie partnerów biznesowych, ekspertów motoryzacyjnych oraz przedstawicieli świata automotive 20-lecia powstania OTOMOTO - wiodącej platformy motoryzacyjnej w Polsce. więcej»

Podróż jachtem to świetny sposób na spędzenie czasu w gronie osób zachwyconych malowniczymi mazurskimi jeziorami. Młodzieżowe obozy żeglarskie prowadzone przez PuntoVita kuszą ciekawym harmonogramem - nie ma możliwości, by ktokolwiek narzekał na monotonię i brak zajęć. Dzięki temu młodzi ludzie po powrocie do domu zawsze mają uśmiech na twarzy. Sprawdź, co może zaoferować Ci doskonale zorganizowany obóz żeglarski!

Sposób na rewelacyjne wakacje nad jeziorem - obozy żeglarskie dla młodzieży!

Edycja: 2024-03-05 14:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 23)

Podróż jachtem to świetny sposób na spędzenie czasu w gronie osób zachwyconych malowniczymi mazurskimi jeziorami. Młodzieżowe obozy żeglarskie prowadzone przez PuntoVita kuszą ciekawym harmonogramem - nie ma możliwości, by ktokolwiek narzekał na monotonię i brak zajęć. Dzięki temu młodzi ludzie po powrocie do domu zawsze mają uśmiech na twarzy. Sprawdź, co może zaoferować Ci doskonale zorganizowany obóz żeglarski! więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią tradycyjne świąteczne przygotowania. Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na Palmę Wielkanocną.

Konkurs na 'Palmę Wielkanocną' w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Edycja: 2024-03-05 12:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4117)

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią tradycyjne świąteczne przygotowania. Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na "Palmę Wielkanocną". więcej»

Podłączenie dysku SSD do płyty głównej może wydawać się prawdziwym wyzwaniem, szczególnie dla osób, które nie mają w tej materii dużego doświadczenia. Na szczęście nie jest to wcale tak trudne. Oto poradnik, który Ci w tym pomoże.

Jak podłączyć dysk SSD do płyty głównej? Poradnik

Edycja: 2024-03-05 08:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 605)

Podłączenie dysku SSD do płyty głównej może wydawać się prawdziwym wyzwaniem, szczególnie dla osób, które nie mają w tej materii dużego doświadczenia. Na szczęście nie jest to wcale tak trudne. Oto poradnik, który Ci w tym pomoże. więcej»

W poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny, zapraszamy miłośników przyrody do Nowego Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju, gdzie Stowarzyszenie Razem Dzieciom zainicjowało uroczy zakątek znany jako Krokusowa Polana.

Zapraszamy na Krokusową Polanę

Edycja: 2024-03-04 13:20 - Komentarze: (1)  (odsłon: 5390)

W poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny, zapraszamy miłośników przyrody do Nowego Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju, gdzie Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" zainicjowało uroczy zakątek znany jako 'Krokusowa Polana'. więcej»

Szanowni Państwo, przypominamy, że w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2023 roku macie możliwość przekazania aż 1,5 % podatku na organizację pozarządowe. Przekazując podatek na Stowarzyszenie AKS 1947 Busko-Zdrój wspomożecie naszą działalność sportową związaną między innymi ze szkoleniem dzieci i młodzieży.

Przekaż 1,5 % podatku dochodowego dla AKS 1947 Busko-Zdrój

Edycja: 2024-03-04 08:57 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3164)

Szanowni Państwo, przypominamy, że w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2023 roku macie możliwość przekazania aż 1,5 % podatku na organizację pozarządowe. Przekazując podatek na Stowarzyszenie AKS 1947 Busko-Zdrój wspomożecie naszą działalność sportową związaną między innymi ze szkoleniem dzieci i młodzieży. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju zaprasza w sobotę, 2 marca 2024r. o godz. 15:00 na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lesie Koteckim.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Edycja: 2024-03-01 10:34 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4615)

Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju zaprasza w sobotę, 2 marca 2024r. o godz. 15:00 na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lesie Koteckim. więcej»

Do 1780,96 zł brutto wzrosły od piątku najniższe emerytury, renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy, renty rodzinne i socjalne. Najniższa renta z tytułu częściowej niezdolności do pracy wynosi 1335,72 zł brutto. Waloryzacja odbywa się automatycznie. Nie trzeba składać wniosków.

ZUS: Rozpoczęła się marcowa waloryzacja rent i emerytur

Edycja: 2024-03-01 10:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5069)

Do 1780,96 zł brutto wzrosły od piątku najniższe emerytury, renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy, renty rodzinne i socjalne. Najniższa renta z tytułu częściowej niezdolności do pracy wynosi 1335,72 zł brutto. Waloryzacja odbywa się automatycznie. Nie trzeba składać wniosków. więcej»

W 2024 roku, Saszan dołącza do projektu Eco Studio ELECTRO - SYSTEM, inaugurując 5 sezon ekologicznych wydarzeń edukacyjnych. W środę, 6 marca Eco Studio zawita do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Saszan razem z Eco Studio ELECTRO - SYSTEM odwiedzi Busko-Zdrój

Edycja: 2024-03-01 09:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 769)

W 2024 roku, Saszan dołącza do projektu "Eco Studio ELECTRO - SYSTEM", inaugurując 5 sezon ekologicznych wydarzeń edukacyjnych. W środę, 6 marca 'Eco Studio' zawita do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. więcej»

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci żołnierzy, którzy w latach 1945-1956 walczyli w konspiracji przeciw władzy komunistycznej oraz przeciwstawiali się sowieckiej agresji.

Narodowy Dzień Pamięci 'Żołnierzy Wyklętych'

Edycja: 2024-03-01 09:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 11958)

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci żołnierzy, którzy w latach 1945-1956 walczyli w konspiracji przeciw władzy komunistycznej oraz przeciwstawiali się sowieckiej agresji. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Przekazując 1,5% podatku na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża, wspierasz potrzebujących, którymi PCK opiekuje się na co dzień. Polski Czerwony Krzyż od ponad 100 lat wspiera potrzebujących, uwrażliwia społeczeństwo na krzywdę ludzką oraz promuje idee niesienia bezinteresownej pomocy.

Przekaż 1,5% dla PCK

Edycja: 2024-02-29 11:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6179)

Przekazując 1,5% podatku na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża, wspierasz potrzebujących, którymi PCK opiekuje się na co dzień. Polski Czerwony Krzyż od ponad 100 lat wspiera potrzebujących, uwrażliwia społeczeństwo na krzywdę ludzką oraz promuje idee niesienia bezinteresownej pomocy. więcej»

Zwracamy się z apelem do społeczeństwa, prosimy zachować spokój, manewry wojskowe pod kryptonimem Dragon-24 to są ćwiczenia.

Ćwiczenia Wojskowe pod kryptonimem DRAGON-24

Edycja: 2024-02-29 11:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 653)

Zwracamy się z apelem do społeczeństwa, prosimy zachować spokój, manewry wojskowe pod kryptonimem Dragon-24 to są ćwiczenia. więcej»

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach PZDR Busko-Zdrój informuje, że od dnia 01.03.2024r. zmieni się lokalizacja Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Busku-Zdroju. Numer telefonu zostaje bez zmian.

Zmiana lokalizacji Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-02-29 09:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1195)

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach PZDR Busko-Zdrój informuje, że od dnia 01.03.2024r. zmieni się lokalizacja Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Busku-Zdroju. Numer telefonu zostaje bez zmian. więcej»

W obecnych czasach, kiedy zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście do życia zyskują na znaczeniu, piwniczki ogrodowe stają się coraz bardziej popularnym elementem domowych ogrodów. Dzięki nim możliwe jest nie tylko efektywne przechowywanie żywności, ale również znacząca redukcja wpływu na środowisko poprzez ograniczenie zużycia energii.

Piwniczki ogrodowe - ekologiczne rozwiązanie dla współczesnych ogrodników

Edycja: 2024-02-29 09:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 34)

W obecnych czasach, kiedy zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście do życia zyskują na znaczeniu, piwniczki ogrodowe stają się coraz bardziej popularnym elementem domowych ogrodów. Dzięki nim możliwe jest nie tylko efektywne przechowywanie żywności, ale również znacząca redukcja wpływu na środowisko poprzez ograniczenie zużycia energii. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

Przewodnicząca Stowarzyszenia Razem Dzieciom, Bogusława Majcherczak, zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania dotyczące zapisów na wycieczki oraz inne zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie.

Przewodnicząca Stowarzyszenia 'Razem Dzieciom' Bogusława Majcherczak zaprasza na spotkania

Edycja: 2024-02-29 09:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3124)

Przewodnicząca Stowarzyszenia 'Razem Dzieciom', Bogusława Majcherczak, zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania dotyczące zapisów na wycieczki oraz inne zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie. więcej»

Rak prostaty to najczęstszy nowotwór złośliwy, na który chorują mężczyźni. Jeśli zostanie rozpoznany we wczesnym stadium, szanse chorego na wyleczenie są bardzo duże.

Co trzeba zrobić, aby chorzy na raka prostaty byli leczeni zgodnie ze wskazaniami klinicznymi?

Edycja: 2024-02-29 08:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1567)

Rak prostaty to najczęstszy nowotwór złośliwy, na który chorują mężczyźni. Jeśli zostanie rozpoznany we wczesnym stadium, szanse chorego na wyleczenie są bardzo duże. więcej»


Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-23 22:05:35

Młoda i gniewna 21 latka.

Dodano: 2024-04-23 22:04:41

Młoda i gniewna 21 latka.

Dodano: 2024-04-23 21:21:36

Malowanie

Dodano: 2024-04-23 20:55:37

Kupie sharan alhambra galaxy

Dodano: 2024-04-23 20:52:42

Koła do c -360. Tylne

Dodano: 2024-04-23 20:48:57

Poznam miła panią

Dodano: 2024-04-23 20:32:01

Jajka wiejskie

Dodano: 2024-04-23 19:56:37

Przelotna Znajomość

Dodano: 2024-04-23 19:35:23

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-04-23 18:47:08

REDMI 9 AT używany

Dodano: 2024-04-23 17:54:44

Zaginęła Flama

Dodano: 2024-04-23 17:54:44

Zaginęła Flama

Dodano: 2024-04-23 16:56:31

Szalona i Namiętna Szuka Faceta

Dodano: 2024-04-23 15:02:38

Kupię maszynę rolniczą

Dodano: 2024-04-23 14:55:33

Kupię maszynę rolniczą