10. Otwarty Turniej Tańca w PSCK (foto)

Dodał: red Data: 2024-04-22 12:09:01 (czytane: 9244)

Otwarty Turniej Tańca w Pińczowie za nami. Dołączając najserdeczniejsze gratulacje dla wszystkich uczestników prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych i stylach tańca.

Zobacz

 

KATEGORIA 5-6 LAT
Inne formy tańca zespoły(5-6 lat)
1. miejsce - Perfekta Mini Busko-Zdrój
2. miejsce - Atut Fresh
Show dance zespoły (5-6 lat)
1. miejsce - Mimesis II
2. miejsce - Perfekta Pińczów Mini
Hip-Hop soliści (5-6 lat)
1. miejsce - Zuzanna Banasik
2. miejsce - Antonina Tutak

KATEGORIA 7-8 LAT
Hip Hop zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - CK Unicorns
2. miejsce - Enigma V
3. miejsce - Atut mini
Inne Formy Tańca – Zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - Magic sprytki
2. miesce - Mała Parada 4
3. miejsce - Skardance Bąble
Jazz zespoły (7-8 lat)
1 miejsce - Magic 3 Piekoszów
Modern Zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - KDS Mini Kids
Show dance zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - Exercise Rzeszów
2. miejsce - Mimesis Nowa Mini
3. miejsce - Mimesis Mini
Hip Hop soliści -(7-8 lat)
1. miejsce - Małgorzata Borycka
2. miejsce - Stanisław Bryła
Modern Soliści (7-8 lat)
1. miejsce - Zofia Gawryś
2. miejsce - Katarzyna Palmąka
3. miejsce - Joanna Jaworska
Show dance soliści (7-8 lat)
1. miejsce - Emilia Kulinowska
2. miejsce - Laura Solarek
3. miejsce - Katarzyna Palmąka

 

Zobacz

KATEGORIA 9-11 LAT
Hip-Hop zespół (9-11 lat)
1. miejsce - ENIGMA IV
2. miejsce - CK STARS
3. miejsce - Szklana ekipa
Inne Formy Tańca zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - Perfekta Kids Busko-Zdrój
2. miejsce - Magic 2 Piekoszów
3. miejsce - Iskry Art Dance
Jazz zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - BSCK Perfekta Master Kids
2. miejsce - Mała Parada 2
3. miejsce - Magic Mini
Modern Zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - KDS KIDS TEAM II
Show Dance Zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - EXERCISE RZESZÓW DZIECI 1
2. miejsce - Rewival
3. miejsce - N1
HIP HOP - soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Anna Maj
2. miejsce - Maja Kozieł
3. miejsce - Zuzanna Wysocka
Jazz soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Nataia Rogala
2. miejsce - Aniela Krzysztoszek
3. miejsce - Julia Mazurek
Modern soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Gabrysia Molik
2. miejsce - Julia Kumczewska
3. miejsce - Zuzanna Miernik
Show dance soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Gabriela Sikora
2. miejsce - Martyna Grosicka

Zobacz

KATEGORIA 12-15 LAT
Hip-Hop zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - ENIGMA II
2. miejsce - KDS SQUAD BRZESKO
3. miejsce - CK KIDS
3. miejsce - ATUT
Inne formy tańca zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - MAŁA PARADA
2. miejsce - MAGIK JUNIOR
3. miejsce - MIMESIS Latino Junior
Jazz zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - EXERCISE Rzeszów
2. miejsce - BSCK Perfekta Master Junior
3. miejsce - Perfekta PIŃCZÓW TEENS
Modern zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - IMPULS V
2. miejsce - COOKIES
3. miejsce - IMPULS V
Show dance zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - MAŁA PARADA
2. miejsce - MIMESIS MAŁE B
3. miejsce - MIMESIS Candy Shop
Hip- Hop soliści (12-15 lat)
1. miejsce - NADIA OKOŃ
2. miejsce - ALEKSANDRA CEBULA
3. miejsce - KINGA WĄTROBA
Inne formy tańca soliści (12-15 lat)
1. miejsce - KAROLINA GŁUC
Jazz soliści (12-15 lat)
1. miejsce - KINGA SZYMCZYK
2. miejsce - ALICJA GÓRAK
3. miejsce - KAJA PYTLARZ
Modern soliści (12-15 lat)
1. miejsce - ALICJA ZARÓD
2. miejsce - LENA PIECABA
3. miejsce - SARA ZDZIEBŁO

Zobacz

 

KATEGORIA 16+
Hip Hop zepoły 16+
1. miejsce – BEAT&GROOVE
Inne formy zespoły 16+
1. miejsce - TEATR TAŃCA SCARDANCE
2. miejsce - FLAME ART DANCE
Jazz zespoły 16+
1. miejsce - IMPULS I
2. miejsce - MIMESIS Crazy Crew
3. miejsce - MIMESIS Hubi Dance
Modern zespoły 16+
1. miejsce - IMPULS II
2. miejsce - TEATR TAŃCA SCARDANCE
3. miejsce - IMPULS III
Show Dance zespoły 16+
1. miejsce - PARADA
Hip Hop soliści 16+
1. miejsce - Kamila Gradkowska
2. miejsce - Maria Ptak
3. miejsce - Nikola Adamczyk
Jazz soliści 16+
1. miejsce - Milena Gwóźdź
2. miejsce - Weronika Błach
3. miejsce - Zuzanna Skrzyniarz
Modern soliści 16+
1. miejsce - Zuzanna Tatarowska
2. miejsce - Zuzanna Lach
3. miejsce - Maria Ptak

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

Źródło: PSCK Fot. Piotr Czerw

Reklama

Galeria

Zdjęć w galerii: 45

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.221.66.130

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

Bristol Art & Medical SPA

Busko-Zdrój, 1 Maja 1

Restauracja - Kawiarnia CYNAMONOWA

Busko-Zdrój, al. Mickiewicza 22

Restauracja VICTORIA w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój, Park Zdrojowy

Pensjonat SANATO SPA

Busko-Zdrój, 1-go Maja 29

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy



Oferty sponsorowane

Ogłoszenia

Dodano: 2024-06-19 23:18:49

Praca przy obróbce metali

Dodano: 2024-06-19 22:48:41

Poszukuję

Dodano: 2024-06-19 22:46:58

Usługi brukarskie

Dodano: 2024-06-19 22:46:07

Roboty ziemne, usługi koparką

Dodano: 2024-06-19 22:43:07

Wyburzenia

Dodano: 2024-06-19 22:42:10

Ziemia,piach,kamień, kruszywo

Dodano: 2024-06-19 22:40:32

Przydomowa oczyszczalnia, zbiornik na deszczówkę

Dodano: 2024-06-19 20:28:16

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-06-19 18:38:57

Traktorek ogrodowy ciągnik

Dodano: 2024-06-19 18:38:41

Traktorek ogrodowy ciągnik

Dodano: 2024-06-19 18:38:15

Traktorek ogrodowy ciągnik

Dodano: 2024-06-19 18:12:15

Nikolka szuka pana

Dodano: 2024-06-19 17:54:05

Dachy

Dodano: 2024-06-19 17:30:46

Pokój w domu z miejscem parkingowym lub garażem ...

Dodano: 2024-06-19 17:17:28

króliki