3. BISKAS   16    34    11-1-4      93 : 34
 4. JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO 16    27     9-0-7       47 : 43
 5. HYDROGEOTECHNIKA 16    25     8-1-7       74 : 80
 6. AUTO MAX SOWULA  & PIZZERIA 105 16    16     5-1-10     53 : 59
 7. VITALPOL & AGRO FARMER  16    14     4-2-10     42 : 92
 8. UZDROWISKO SOLEC-ZDRÓJ 16     8      2-2-12     46 : 85
 9. WARKA ZBLUDOWICE  16     2      0-2-14     26 : 112

43 goli: Banaszek Robert (HYDROGEOTECHNIKA)
38 goli: Kwater Tomasz (MAXFARBEX & PAŁAC W KONARACH)
30 goli: Niedziela Paweł (BISKAS)

Robert Banaszek "Królem Strzelców" ! LOOMBARD.PL drugi a JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO czwarta.
Przedostatnia kolejka przyniosła rozstrzygnięcie klasyfikacji "Najskuteczniejszych". Koronę "Króla Strzelców" zdobył Robert Banaszek z HYDROGEOTECHNIKI, który strzelając 15 goli w dwóch meczach łącznie zdobył 43 bramki.

VITALPOL wygrał jeden a przegrał dwa mecze, AUTO MAX w dwóch spotkaniach zdobył trzy punkty.

Po dwa pojedynki zgodnie wygrały ekipy HYDROGEOTECHNIKI i JEDYNKI i to ich mecz miał być ozdobą niedzielnych zmagań. Rywale nie zawiedli i stworzyli interesujące widowisko. Było dużo walki, składnych akcji, strzałów i parad bramkarzy. Wynik otworzył Marcin Taler z HYDROGEOTECHNIKI, który precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego. Po kilku minutach wyrównał Sebastian Sztuk, który powrócił do gry po kontuzji. W drugiej połowie, drugą swoją bramkę zdobył M. Taler. Kilka minut przed końcem spotkania JEDYNKA wycofała bramkarza ale zgubiła piłkę i Marek Śliwa podwyższył wynik na 3:1. Tuż przed końcową syreną, grając w przewadze JEDYNKA, za sprawą Kamila Szcześniaka zmniejszyła rozmiary porażki. Dzięki tej wygranej HYDROGEOTECHNIKA przeskoczyła w tabeli JEDYNKĘ, jednak ci ostatni mieli jeszcze mecz z UZDROWISKIEM. Młodzi futsalowcy nie zawiedli. Pewnie pokonali rywali i odzyskali czwarte miejsce w tabeli.

W innym spotkaniu nękane kontuzjami AUTO MAX pokonali wysoko najsłabszą ekipę ligi, WARKĘ.
VITALPOL nie dojechał na mecz z LOOMBARDEM, dzięki czemu ci ostatni wskoczyli na drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

W sobotę 28 lutego zostanie rozegrany tradycyjny turniej LECH CUP 2015, w którym weźmie udział 8 najlepszych drużyn ligi. W trakcie turnieju odbędzie się wręczenie nagród XIII edycji Buskiej Ligi Futsalu.

Kibiców zapraszamy do hali PMOS przy ul. Kusocińskiego od godziny 16.00.