VIII i IX kolejka Buskiej Ligi Futsalu - oficjalne wyniki

Dodał: Milena Data: 2015-02-10 09:55:37 (czytane: 11367)

W dniach 7-8 lutego 2015 r. rozegrana została VIII i IX kolejka spotkań Buskiej Ligi Futsalu. Mecze rozgrywane są w hali sportowej PMOS, przy ul. Kusocińskiego 3.
BUSKA LIGA FUTSALU
8 kolejka - 07.02.2015r. - SOBOTA
WARKA Zbludowice - BISKAS  0 : 11 (0:6)

Niedziela P.-5, Biskup Ł.-3, Ciacia K.-2, Biały Ł.

JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO - MAXFARBEX 3 : 6 (2:1)
Malczewski M., Szcześniak K., Jankowski E. - Kwater T.-3, Francuz W., Kula N., Rusin A.

LOOMBARD.PL - HYDROGEOTECHNIKA  5 : 2 (3:1)
Gajda P.-2, Ambroży P., Radwański P., Osiński K. - Taler M., Banaszek R.

WARKA Zbludowice - UZDROWISKO Solec-Zdrój 1 : 6 (0:1)
Sikora D. -     Szymański M.-3, Mocko A., Guła P., Szumilas G.

BISKAS - MAXFARBEX & PAŁAC W KONARACH  1 : 3 (1:3)
Biały Ł.  -  Suchan D.-2, Kwater T.

LOOMBARD.PL - JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO  4 : 1 (2:0)
Szczukiewicz M.-3, Gajda P.  -  Mączyński J.

AUTO MAX SOWULA & PIZZERIA 105 - BISKAS 1 : 7 (0:4)
Rogoziński F.  -  Niedziela P.-4, Ciacia K., Mika Ł.

9 kolejka - 08.02.2015r. - NIEDZIELA
BISKAS - JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO  2 : 3 (0:0)
Mika Ł., Biały Ł.  -  Szcześniak K.-2, Mączyński J.

AUTO MAX SOWULA & PIZZERIA 105 - HYDROGEOTECHNIKA  3 : 5 (2:2)
Sowula P.-2, Stępień P.  -  Banaszek R.-2, Śliwa A.-2, Kumor D.

BISKAS - LOOMBARD.PL    2 : 2 (1:1)
Klepacz P., Kolanowski K.  -  Gajda P., Szczukiewicz M.

JEDYNKA & KRĘGIELNIA CHICAGO - AUTO MAX SOWULA    5 : 4 (3:0)

Szcześniak K.-2, Mączyński J., Florczyk J., Rozmyślak M. - Guła K.-2, Mius T.-2

LOOMBARD.PL - UZDROWISKO Solec-Zdrój  7 : 4 (3:1)

Rechowicz Ł.-2, Gajda P.-2, Kosela K., Radwański P., Szczukiewicz M. - Szymański M.-3, Szumilas G.

UZDROWISKO Solec-Zdrój - BISKAS  2 : 5 (1:1)
Guła P., Szumilas G.  -  Mika Ł.-2, Biskup Ł., Mika M., Kolanowski K.

Najskuteczniejsi:
28 goli: Banaszek Robert (HYDROGEOTECHNIKA)
27 goli: Kwater Tomasz (MAXFARBEX & PAŁAC W KONARACH)
21 goli: Niedziela Paweł (BISKAS)

MAXFARBEX & PAŁAC W KONARACH MISTRZEM XIII EDYCJI BUSKIEJ LIGI FUTSALU!!!
8 kolejka BLF przyniosła najważniejszą informację - Mistrzem XIII edycji została drużyna MAXFARBEX & PAŁAC W KONARACH. Stało się tak po zwycięstwie "Pałacowych" nad najgroźniejszym rywalem, zeszłorocznym mistrzem zespołem BISKAS. Pierwsza połowa przyniosła sporo emocji, szybkich akcji i cztery gole, które jak się później okazało ustaliły wynik tego spotkania. W drugiej połowie BISKAS próbował atakować, ale bardzo dobrze spisywała się obrona MAXFARBEXU. I w ten właśnie sposób MAXFARBEX po rocznej nieobecności, wrócił na fotel Mistrza BLF.

W pozostałych sobotnich spotkaniach nie było niespodzianek, zwyciężali faworyci.
Natomiast już pierwszy niedzielny mecz przyniósł sensację. Faworyzowany BISKAS uległ niespodziewanie ambitnie walczącym zawodnikom JEDYNKI & KRĘGIELNI CHICAGO. W pierwszej połowie dominowali faworyci, mieli sporą przewagę, oddawali dużo strzałów, ale w bramce JEDYNKI kapitalnie spisywał się Maciej Fatyga, który kilkakrotnie uchronił swój zespół od utraty gola.

Druga połowa zaczęła się podobnie, jak pierwsza od ataków drużyny BISKAS. Po jednej ze strat JEDYNKA wyprowadziła szybką kontrę i niespodziewanie objęła prowadzenie. Podrażnieni takim obrotem sytuacji faworyci rzucili się do odrabiania strat i po dwóch trafieniach wyszli na prowadzenie. Dwie minuty przed końcem spotkania JEDYNKA wycofała bramkarza i zaraz potem cieszyła się z wyrównania. BISKAS dalej atakował, ale ambitna młodzież nie dała sobie już wbić gola. 45 sekund przed końcową syreną kolejna szybka kontra przyniosła zwycięską bramkę JEDYNCE i sensacja stała się faktem.

W innych ciekawszych spotkaniach AUTO MAX SOWULA & PIZZERIA 105 długo stawiał opór i był równorzędnym rywalem dla HYDROGEOTECHNIKI, ale w końcówce Robert Banaszek i spółka zapewnili sobie ważne zwycięstwo.

Nie przyniósł rozstrzygnięcia mecz drugiej i trzeciej drużyny, BISKAS podzielił się punktami z LOOMBARDEM.

Ciekawie było też w meczu JEDYNKI z AUTO MAX. Mimo wyraźnego prowadzenie do przerwy, JEDYNKA straciła koncentrację i dała sobie wbić dwa gole. Później jednak sytuacja się odwróciła i to JEDYNKA strzeliła dwie bramki, ale później sama zafundowała sobie emocje w końcówce. Po kolejnych faulach AUTO MAX wykonał skutecznie dwa przedłużone rzuty karne i przewaga stopniała do jednego gola. Ostatnie dwie minuty to gra w przewadze MAX AUTO, jednak bramki już nie padły i ze zwycięstwa cieszyli zawodnicy JEDYNKI & KRĘGIELNI CHICAGO.

Ostatnie dwa mecze, to zdecydowane zwycięstwa LOOMBARDU i BISKASa z UZDROWISKIEM Solec-Zdrój.

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z poprzednich edycji Buskiej Ligii Futsalu