Strona startowa

Wiadomości - Nauka

Nowy rok szkolny 2017/2018 (nowe foto)

Dodał: Milena Data: 2017-09-05 12:27:36 (czytane: 14094)

W poniedziałek, 4 września, rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018. We wszystkich placówkach w naszym województwie odbyły się uroczyste apele. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Adam Pankowski
apankowski.pl,biuro, kancelaria doradztwa podatkowego, pankowski, księgowość

Królowej Jadwigi 6. 28-100, Busko-Zdrój

Centrum Psychoterapii i Mediacji AN-TER Anna Bernat
,psychoterapia,terapia,gabinet,psychoterapia,terapia indywidualna,dorosłych,dzieci,młodzieży,psychoterapia,terapia małżeństw,par,psychoterapia,terapia rodzinna,konsultacja rodzinna,wsparcie terapeutyczne, interwencja kryzysowa,sesja,mediacja

Radzanów 70E. 28-100, Busko-Zdrój

Biuro Nieruchomości MODERN s.c. - mieszkania, domy, działki
www.modernbroker.pl,nieruchomości, mieszkania, domy działki,na sprzedaż, do wynajęcia, mieszkanie, dom działka,sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę, Busko,Pińczów, Jędrzejów, Staszów, Kazimierza, powiat buski,pińczowski, jędrzejowski,staszowski,kazimierski,włoszczowski

ul. Partyzantów 112. 28-100, Busko-ZdrójDzieci i młodzież musieli pożegnać się z wakacyjną beztroską i wrócić do regularnej nauki. Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem wspomnień, wymiany doświadczeń i przeżyć z niewidzianymi dawno kolegami z klasy.

rozpoczecie1.jpg

mechanik008.jpg

rozpoczecie3.jpg

rozpoczecie.jpg

bronina006.jpg

Dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę, poznają swoje nowe obowiązki i zmierzą się z rzeczywistością szkolną. Z kolei uczniowie, wkraczający do kolejnego etapu edukacji, będą całą swoją uwagę skupiać na nawiązaniu relacji z rówieśnikami oraz poznaniu wszystkich nauczycieli.


Zapraszamy do obejrzenia obszernego fotoreportażu z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.Tagi: rok szkolny 2017/2018   nowy rok szkolny   rozpoczęcie roku szkolnego   rozpoczęcie

Zobacz także

Przegląd Kolęd i Pastorałek 'Anielskie Kolędowanie' (foto)

Dodane: 2018-12-19 15:59 - Komentarze  (0)  czytane (1662)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.226.58.177

MC do Adama R. (2017-09-06 19:38:25)

Adaś, zaczynam się poważnie o Ciebie martwić. Może nie masz świadomości tego co robisz? Nie mam w zwyczaju polemizowania z komentującymi - tu robię wyjątek bo sytuacja jest wyjątkowa. Nie odniosę się do Twojej przydługawej wypowiedzi, bo życia szkoda. Zakończmy ten temat i przestań się wygłupiać. Jeśli chcesz, to udostępnię Ci zbiór Twoich komentarzy (300-400szt. bo nie wszystkie wykasowałem - nie licząc tych w miarę normalnych - uwierz, ja widzę, które są Twoje komentarze).
Nie chce tego robić publicznie bo nie jest moim celem Ciebie zdyskredytować. O Matrixie też już zapomniałeś?
Znamy się ok. 30 lat - zajrzyj kiedyś to porozmawiamy jeśli tego potrzebujesz...

Adam R. PRAWDZIWY (2017-09-06 17:58:22)

OŚWIADCZENIE

Szanowni Internauci!

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej- art.54

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

"Brak wolności słowa charakteryzuje systemy teokratyczne, totalitarne i autorytarne. Represje związane z wolnością słowa nie są tylko domeną wyżej wymienionych systemów, są spotykane także w krajach uważanych za przestrzegające zasad demokracji. Zazwyczaj związane jest to z presją kogoś na wyższym stanowisku czy też osoby mającej wpływy w środowiskach decyzyjnych (np. polityk, redaktor encyklopedii, dziennika, itd.). Zazwyczaj odbywa się to poprzez blokowanie treści (informacji), które są niewygodne, niepotwierdzające poglądów osoby represjonującej. Wolność słowa gwarantuje art. 14, 25, 49, 53 oraz 54 Konstytucji RP." (źródło: Wikipedia)

W ustroju totalitarnym, czyli takim jaki panował na przykład za PRL-u w Polsce, osoby mówiące prawdę próbowano przekupić. Bywało też i tak, że przechodzono od razu do "drugiego etapu", czyli podejmowano różne kroki żeby daną osobę zdyskredytować, a więc pomawiano, szkalowano i oczerniano. Robiono to na różne sposoby. Wywierano też różnego rodzaju presje, zastraszano, stosowano manipulację, dezinformację etc. Czy w dzisiejszych czasach, w dzisiejszej demokratycznej i wolnej Polsce możemy jeszcze spotkać się z powyższymi metodami?

Pragnę odnieść się do tego, co ostatnio działo się i nadal się dzieje w komentarzach pod artykułami na stronie busko.com.pl.
To, że raz na czas napiszę jakiś komentarz, to jest to moje i każdego z nas konstytucyjne prawo. Czy ze strony busko.com.pl "znikają" komentarze? Myślę, że każdy internauta zna odpowiedź na to pytanie. Jeśli komuś podoba się jakiś komentarz i sobie go zapisze, z obawy że może zostać usunięty, a potem "wkleja" go, to trudno winić pierwotnego autora za taki stan rzeczy. Zresztą sam autor danego komentarza mógł na przykład kiedyś przeczytać ciekawy wpis, zapisać go i po jakimś czasie "wkleić" i taka osoba de facto nie jest pierwotnym autorem, a niejako pośrednikiem danej informacji.

Cytuję:

"Edycja komentarza: MC
Adam, dziś zniknęło kilkaset Twoich komentarzy. Co się z Tobą dzieje człowieku! Zajmij się czymś konkretnym i nie zawracaj głowy redakcji tym swoim spamem. To nie jest normalne wklejać setki takich samych komentarzy. Gdzie się podział Urzędniczy Matrix? Tu się teraz przeniosłeś? A może podpisać te komentarze Twoim nazwiskiem? To ostatnie ostrzeżenie przed blokadą. Komentarze zostaną usunięte..."

Twierdzenia MC (o ile dobrze rozumiem MC to Administrator strony), jakobym to ja był autorem setek komentarzy, które "wklejano" przez ostatni weekend pod wszystkimi możliwymi artykułami są kłamstwem i pomówieniem. Sugerownie moich rzekomych związków z "Matrixem" jest także kłamstwem. Jaki ktoś miał w tym cel, żeby wklejać w koło jedno i to samo, gdzie tylko się da? Nie wiem. Mogę się jedynie domyślać. Czy miało to na celu "nakręcenie"' atmosfery wokół całej sprawy i rozpętanie "nagonki", w tym także na moją osobę?
Jak wiemy, na stronie busko.com.pl komentarz można podpisać dowolnym nick-iem, czyli imieniem, pseudonimem, inicjałami, co komu się żywnie podoba. Uważam, że nie jest to najlepsze rozwiązanie delikatnie mówiąc. Dochodziło i dochodzi w tej kwestii do różnych nadużyć i manipulacji. Widać to jak na dłoni, gdy Administrator wyświetli numery IP. Okazuje się na przykład, że osoba podpisująca się tym samym nick-iem, pisze z wielu różnych numerów IP, a zatem są to różne osoby podszywające się pod kogoś. Taką sytuację możemy obserwować obecnie, gdzie różne osoby z różnych IP podpisują się jako Adam R. Tym razem stosowane są niewybredne komentarze pod adresem różnych osób, przytyki w stosunku do ich rodzin, etc. Jest to haniebna próba zdyskredytowania mojej osoby, poprzez stwarzanie wrażenia, iż to ja jestem autorem tych wpisów, co jest oczywistym kłamstwem. Pisząc jakikolwiek komentarz zawsze staram się podchodzić merytorycznie do sprawy, bez inwektyw czy ubliżania komukolwiek. Bardzo serdecznie zachęcam tych, którzy poczuli się obrażeni, bądź będą obrażani przez kogoś podpisującego się Adam R. do składania doniesień do właściwych organów. Będzie można wtedy zobaczyć, kto jest autorem. Chyba, że komuś nie zależy, żeby prawda wyszła na jaw...?
Szanowni Internauci, czy w Polsce jest przestrzegana Konstytucja w zakresie wolności słowa, wolności wyrażania swoich poglądów? Czy w Polsce osoby, które potrafią powiedzieć niewygodną prawdę mogą być dyskredytowane na różne sposoby, w tym także z zastosowaniem metod ce***ących państwa totalitarne? Czy to co się dzieje można nazwać "nagonką" na moją osobę? Czy można określić to jako próby ograniczania wolności słowa?
Wierząc w rozsądek i Waszą inteligencję Szanowni Internauci, mam nadzieję że sami ocenicie obiektywnie całą sytuację i wyrobicie sobie zdanie na ten temat.

pollonus (2017-09-05 23:36:26)

A ja mam pytanie do Pan Dyrektora Szkoły podstawowej numer 2 w Busku-Zdroju- Dlaczego na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego nie było pocztu sztandarowego szkoły i dlaczego nie było hymnu Rzeczypospolitej Polskiej?

Adam R. (2017-09-05 20:18:19)

A co to?! Znikające komentarze?!?

Rodowity (2017-09-05 10:31:12)

Do poniżej .Macie rację.Było biednie,ale schludnie.Tylko że wtedy nie było w naszym mieście ani jednego bloku.

Szumi (2017-09-05 09:47:18)

Racja Bobek wygląd młodych ludzi przeraża , zero gustu , zero szacunku a na dodatek te fryzury rodem z Afryki wstydźcie się rodzice ze pozwalacie na takie podejście do takiego wydarzenia.

Bobek !!! (2017-09-05 09:39:26)

A ja wołam o pomstę do nieba !!!! Patrzę się na te zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego z różnych szkół i stwierdzam, że świat schodzi na psy. Kiedyś na rozpoczęcie szło się ładnie ubranym np. koszula biała , krawacik, spodnie w kancik najlepiej granatowe, dziewczyny biała bluzeczka i spódnica. To był standard, dziś te dzieci wyglądają jak fleje, kto pozwala na podarte spodnie, czy buty sportowe, jakieś bluzy itd. Gdzie rodzice, gdzie kultura wyniesiona z domu. Boże widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!.

Adam R. (2017-09-05 09:21:42)

Mareczku od zaszczanej stronki - czym się
zajmował twój tatuś?

To jest rozpoczęcie roku szkolnego: (2017-09-04 22:54:57)

piszącego komentarze nie związane z tematem na leczenie głupoty

Kto to jest Adam R.? (2017-09-04 21:06:49)

Konrad (2017-09-04 19:28:15)

A gdzie sie podzial Urzedniczy Matrix. Kto zniszczyl ten portal ???

Obiektywny (2017-09-04 18:10:43)

Wydaje mi sie,ze potrzebny jest konkurencyjny lokalny portal internetowy zajmujacy sie sprawami Buska i najlepiej obiektywniejszy lub stanowiacy przeciwwage do tego.Jezeli jest taki czlowiek jak Adam R,ktoremu sie cos chce zmienic to moze w ten sposob by sie przebil.Wlasciciel tego juz zbyt otoczony jest lokalnymi ukladami i ukladzikami,czemu sie nie dziwie,bo inaczej trudno cos w tym Kraju zdzialac:-) Pozdrawiam obu panow i MC i Adama R:-)

Adam R - z komputera w kafejce internetowej w Bibliotece (2017-09-04 16:23:42)

Pod innymi artykułami wyparowało większość komentarzy i znikają nadal...Koniczynka w panice...

Edycja komentarza: MC
Adam, dziś zniknęło kilkaset Twoich komentarzy. Co się z Tobą dzieje człowieku! Zajmij się czymś konkretnym i nie zawracaj głowy redakcji tym swoim spamem. To nie jest normalne wklejać setki takich samych komentarzy. Gdzie się podział Urzędniczy Matrix? Tu się teraz przeniosłeś? A może podpisać te komentarze Twoim nazwiskiem? To ostatnie ostrzeżenie przed blokadą.

:( (2017-09-04 16:19:04)

Czy dobrze mi się wydaje, że jeszcze kilka godzin temu były tutaj komentarze?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych Europa College

ul. Batorego 3, 28-100 Busko-Zdrój

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

ul. Ppłk Srogiego 1, 28-100 Busko-Zdrój

więcej

Kursy prawa jazdy

Badania Kierowców. Badania psychotechniczne Monika Trela

ul. Kościuszki 60, 28-100 Busko-Zdrój

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

ul. Stefana Batorego 1 (Pawilon Rozwój), 28-100 Busko-Zdrój

więcej

Kursy i szkolenia

Szkoła Języków Obcych Europa College

ul. Batorego 3, 28-100 Busko-Zdrój

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

ul. Legionistów 26 A, 28-400 Pińczów

Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-17 22:32:55

Kupię Każdą Spółkę oraz JDG, Ochrona KAS/JPK/233,2...

Dodano: 2019-01-17 21:38:00

Pole na sprzedaz

Dodano: 2019-01-17 21:21:26

Burak Czerwony paszowy

Dodano: 2019-01-17 21:20:08

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2019-01-17 21:15:58

Praca ocieplenia

Dodano: 2019-01-17 21:10:32

Poszukuje kawalerki

Dodano: 2019-01-17 20:20:33

REMONTY I WYKOŃCZENIA

Dodano: 2019-01-17 20:04:19

Orzechy włoskie w skorupie

Dodano: 2019-01-17 19:26:51

TUCZNIKI

Dodano: 2019-01-17 19:23:29

Microsoft Lumia 950 RM-1104