Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

MKS Busko wygrał z Partyzantem Radoszyce

Dodał: Milena Data: 2017-03-20 12:36:59 (czytane: 231)

Na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju buscy seniorzy, w ramach 20 kolejki świętokrzyskiej IV ligi, zagrali z Partyzantem Radoszyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Ireneusza Pietrzykowskiego 2:1 (1:1). Bramki dla Zdroju zdobyli Piotr Radwański i Mateusz Dziubek.

Bar Obiadek - smaczne domowe obiady z dowozem
,obiad, jedzenie na telefon, smaczne obiady, dania tradycyjne

Plac Targowy 4. 28-100, Busko-Zdrój

Busczanie dość szybko, bo już w 7 minucie stracili bramkę i musieli odrabiać straty. W pierwszej połowie zespół z Buska kilka razy gościł w polu karnym Partyzanta, ale nie potrafił znaleźć drogi do bramki rywala. Sztuka ta udała się dopiero w 30 minucie Piotrowi Radwańskiemu, który doprowadził do wyrównania.

Na drugą połowę Zdrój wyszedł mocno zmotywowany. Każdy wiedział, co ma robić na boisku. Zawodnicy tworzyli coraz więcej akcji. Ozdobą meczu była bramka Mateusza Dziubka w 66 minucie, która zapewniła gospodarzom trzy punkty. Buski zawodnik pięknym lobem z około szesnastego metra pokonał bramkarza z Radoszyc.