MKS ZDRÓJ BUSKO-GRANAT SKARŻYSKO 0-2 - mecz niewykorzystanych sytuacji!

Dodał: admin Data: 2019-08-15 20:45:08 (czytane: 10244)

Pierwsza polowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Bramkę powinien strzelić Damian Pietras, który miał 100% sytuację po stałym fragmencie gry. Jednak po niefortunnym zagraniu naszego stopera tracimy bramkę samobójczą.

W pierwszej połowie dobrą okazję do wyrównania stanu meczu na 1:1 miał jeszcze Adam Zawierucha. Druga połowa zdecydowanie się wyrównała, strzał Janka Kowalskiego z wielką trudnością wyjął bramkarz gości, dużo ożywienia wprowadził Mateusz Janiec który wszedł za Artura Karaska.

Jednak dzisiaj nie było nam dane obejrzeć bramek naszego zespołu. W końcówce spotkania Granat nas skontrował i mecz zakończył się wygraną gości.

Bramki:
38' Damian Pietras (samobójcza)